Реклама

🎮 The Last of Us II: дивіться офіційний трейлер та дату виходу

Čytaty latynkoju
🎮 The Last of Us II: дивіться офіційний трейлер та дату виходу

Що це таке

The Last of Us — це гра студії Naughty Dog, яка вийшла у 2013 році на PlayStation 3. Сюжет гри обертається в охопленому глобальною епідемією світі. З’явилися невідомі рослинні спори, які спричиняють мутації в організмі людини, перетворюючи її на зомбі. Головних героєв двоє — чоловік Джоел, який втратив свою доньку на початку епідемії, та 15-річна дівчинка Еллі.

The Last of Us

Разом вони подорожують Америкою, щоб дістатися штабу спротиву епідемії, ховаючись від зомбі та озброєних банд мародерів. Головною особливістю ґеймплею був постійний дефіцит ресурсів — патронів, аптечок тощо, через що гравець постійно поставав перед важким вибором, на що саме їх витратити.

The Last of Us зібрала надзвичайно схвальні відгуки гравців та критиків і одразу стала культовою.

The Last of Us

The Last of Us II — трейлер та дата виходу

Судячи з відео, друга частина сфокусується на самостійній історії Еллі, в якій з’явиться любовна лінія, хоча і для Джоела у пригоді місце знайдеться. Разом із тим, якщо раніше головним супротивником були «заражені», то тепер Еллі боротиметься з таємничою бандою. Варто відмітити також вражаючу картинку.

Гра вийде 21 лютого 2020 року.

Читайте також про те, що українська команда Ageless Shooters у CS: GO віком 55+ перемогла?️ Українська команда Ageless Shooters у CS: GO віком 55+ перемогла шведів – про тренування та майбутнє шведів – про тренування та майбутнє.