🎤 alyona alyona випустила кліп на нову пісню «Булінг» – дивіться

Čytaty latynkoju
🎤 alyona alyona випустила кліп на нову пісню «Булінг» – дивіться

❓ Що відомо

Українська реперка alyona alyona записала нову пісню, присвячену булінгу. Співачка закликає людей любити себе та пропускати повз свої вуха знущання.

«Я покажу, як любити себе. І ти точно полюбиш себе. Освіжи впевненість, чуєш, кидай старе та живи по-новому», – йдеться у пісні.

alyona alyona

? Відео

Про булінг

Раніше у своєму Instagram реперка закликала школярів відкрито говорити про хейтерство.

«В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв — графинь, принцес, снiжних королев тощо. Цi костюми нiколи на мене не налазили. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу «шо, жируха, не влазиш?», «ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися». Такі моменти не викинеш з пам’яті. Але, я та, ким я є. Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями і відкрито говорити про це», – зазначила співачка.

? Хто така alyona alyona

Вона ж Альона Савраненко, у минулому вихователька у дитячому садку у селі Баришівка, що на Київщині. Минулого року на ютубі з’явився її дебютний кліп «Рибки», який наробив галасу в українських соцмережах.

Послухати альбом «Пушка» можна на Apple Music, Google PlayDeezer та Soundcloud.

Дивіться також кліп? alyona alyona випустила новий кліп «Велика й смішна» – дивіться на пісню «Велика й смішна»