👔 У Києві пройде воркшоп про громадське лобіювання в Україні

Čytaty latynkoju
👔 У Києві пройде воркшоп про громадське лобіювання в Україні

У Києві відбудеться воркшоп із громадського лобіювання. Його проведе бельгійська організація The Good Lobby (TGL), яка навчає європейців взаємодіяти з владою та впливати на неї.

Подія розпочнеться з панельної дискусії про те, як лобіювання відбувається в Україні та на Заході. Серед спікерів представники Європейської Бізнес Асоціації, Transparency International Ukraine, Dentons Ukraine, «Інституту професійного лобіювання та адвокасі», радниця Міністра фінансів.

лобіювання

Що буде

Після цього, учасники розглянуть успішні українські кейси адвокації: «Заборона реклами пива у медіа» та «За безпечні дороги».

Практичний воркшоп триватиме 2 години. Він розрахований на миттєву співпрацю учасників: правозахисників та активістів. У своїй основній діяльності, The Good Lobby допомагає юридичним фірмам та громадським організаціям об’єднувати свої зусилля для ефективного впливу на владу.

лобіювання

Як потрапити

Для участі у події потрібно зареєструватися за посиланням та детально розписати свою мотивацію. Це потрібно для того, щоб створити максимально продуктивні групи під час воркшопу.

Мова події українська, але частина воркшопу буде проходити англійською.

Коли: 11 липня, з 13:30 до 19:30.

Де: Lift99Hub, вул. Володимирська, 101.

Читайте також про те, що українські бізнесмени шукаютьУкраїнські бізнесмени шукають нові підходи до побудови ділових відносин нові підходи до побудови ділових відносин.