🏢 У Києві відкриють дев’ятиповерховий креативний простір Spaces

Čytaty latynkoju
🏢 У Києві відкриють дев’ятиповерховий креативний простір Spaces

У 2019 році у Києві відкриється перший центр глобальної мережі креативних просторів для роботи Spaces. Він буде розташований у бізнес-центрі Maidan Plaza.

Простір площею 6 102 м² на 600 робочих місць займе одразу 9 поверхів будівлі. Офіційне відкриття першої черги простору заплановано на серпень.

У просторі можна буде закріпити за собою робоче місце – стіл з шафою та канцелярією. До робочого місця буде цілодобовий доступ без вихідних.

Spaces

Не лише робота

Однією з ключових складових концепції Spaces також є регулярні заходи, як ділові, так і лайфстайл. Мета – не тільки надати нові можливості для розвитку, а й надихнути на створення ідей, заохотити до застосування нестандартних підходів у вирішенні щоденних операційних завдань, сприяти нетворкінгу.

Про компанію

Бренд заснований у 2006 році і знаходиться під управлінням компанії IWG. Простори Spaces розташовані у 39 країнах світу (включно з Нідерландами, США і Австралією). Формат офісних просторів покликаний сприяти активному розвитку бізнесу – від підприємців і стартапів до найбільших корпорацій.

Spaces

Spaces буде представлений в Україні з 2019 року.

Читайте також про те, як українські бізнесмени шукаютьУкраїнські бізнесмени шукають нові підходи до побудови ділових відносин нові підходи до побудови ділових відносин.