🛍️ Українці стали частіше робити покупки у зарубіжних магазинах, лідер – eBay

Čytaty latynkoju
🛍️ Українці стали частіше робити покупки у зарубіжних магазинах, лідер – eBay

Кількість замовлень через сервіс NP Shopping від початку року зросла на 27% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, передає НВ.

Найпопулярніші магазини

Лідером серед українських покупців стали магазини eBay (28% всіх посилок), Amazon (22%) і 6pm (понад 13%). Також у топ увійшли Carter’s, H&M та Victoria`s Secret.

Найбльше користувачі NP Shopping роблять замовлення у магазинах США. Водночас популярність доставок з Великобританії та Польщі стрімко зростає.

Які групи товарів замовляють найчастіше

За даними дослідження, найчастіше покупці купляють з-за кордону одяг, взуття, дитячі речі, гаджети та косметику. Їх, як правило, найбільше приваблюють ціни, які є нижче ніж в Україні. Також у зарубіжних магазинах наявний великий вибір та гарна якість товарів.

eBay

Середній чек замовлення становить $66, а середня вага – 1,6 кг. Найактивнішими покупцями є чоловіки (59%) у віці 25-34 років (53%).

NP Shopping — це сервіс, через який можна робити замовлення в онлайн-магазинах США та Європи. Посилки покупець може отримати в будь-якому зручному відділенні України.

eBay

З 1 липня в Україні змінюються митні правила ввезення посилок з-за кордону. Наприклад, безмитний ліміт буде знижено зі 150 до 100 євро.

Читайте також, що до виходу на український ринок готується? Смартфони Vivo в Україні: компанія запустила сайт та готується відкрити офіс китайський виробник Vivo.