🎸 Хакери вимагали у Radiohead викуп за невидані студійні записи. Гурт виклав треки у мережу

Čytaty latynkoju
🎸 Хакери вимагали у Radiohead викуп за невидані студійні записи. Гурт виклав треки у мережу

Хакери викрали 18 годин студійних записів альбому групи Radiohead – OK Computer. Вони вимагали $150 тисяч, інакше погрожували викласти їх в мережу. Музиканти не пішли на угоду і самі опублікували записи на платформі Bandcamp.

Про це пише The Verge.

? Як послухати

Послухати записи можна безкоштовно, але за завантаження доведеться заплатити 18 фунтів. Зароблені гроші пожертвують екологічного руху Extinction Rebellion. Охочим придбати записи варто поспішити – вони будуть доступні тільки 18 днів.

? Що можна знайти

Серед скарбів, які можна знайти в колекції: 12-хвилинна версія Paranoid Android, демо-запис Karma Police від Тома Йорка та десятки невиданих або незакінчених пісень. Запис показує роботу над створенням шедеврального альбому Radiohead.

Radiohead

? Цікаві деталі

Музиканти не пояснили, як хакерам вдалося роздобути треки. Або їм вдалося зламати комп’ютер, або вони просто вкрали міні-диски.

До того ж записи виявилися в мережі ще на минулому тижні. На Reddit навіть встигли зробити каталог цих пісень. Кожен охочий вже завантажив записи, тому вимагати гроші з Radiohead не було сенсу.

«За 18 фунтів можна дізнатися, чи варто було нам сплатити той викуп», – заявив гітарист гурту Джонні Грінвуд.

Усі виручені від продажу кошти обіцяють перерахувати суспільно-політичному руху Extinction Rebellion, який бореться зі зміною клімату.

Послухати та завантажити Minidiscs [Hacked] можна за посиланням.

Дивіться також провокативний кліп? Rammstein випустили новий провокативний кліп на пісню Ausländer про мігрантів Rammstein про мігрантів.