FKA Twigs випустила новий кліп, знятий українським продакшном у Києві

Čytaty latynkoju
FKA Twigs випустила новий кліп, знятий українським продакшном у Києві

Поп-співачка FKA Twigs представила відео на трек «Cellophane», який увійде в її майбутній альбом. Кліп став першою відеороботою співачки за три роки.

Що у кліпі

У відео співачка показує танці на пілоні, а потім на неї нападають загадкові істоти, які скидають її в помаранчевий бруд. Потім з’являються люди в масках, які вимазують FKA Twigs у грязі.

«Коли я записала Cellophane більш як рік тому, то відразу уявляла собі, як повинен виглядати кліп. Я розуміла, що повинна навчитися танцям на пілоні, щоб втілити ідею в життя, і зробила це», – написала FKA Twigs в Instagram.

Хто знімав

Режисером кліпу став Ендрю Томас Хуан.

Продакшном ролика займалася українська студія Radioaktive Film, а за інформацією The Village Україна, «зйомки проходили в київському павільйоні в грудні 2018 року».

За словами команди Radioaktive Film, на декорацію для першої сцени витратили 500 метрів тканини та використовували український пілон, а на створення глиняної печери знадобилося 432 кг червоної глини.

Про FKA Twigs

Читайте також: У тізері нового альбому Rammstein показали Херсон

FKA twigs – британська співачка, продюсер і танцівниця. На її рахунку три міні-альбоми і дебютний лонгплей LP1, випущений в 2014 році.

Останній на даний момент сольний проект, міні-альбом M3LL155X, вийшов у 2015 році та отримав високі оцінки від критиків. Середня оцінка на сайті Metacritic – 89 балів з 100.