Електробандура, дерев’яний синтезатор та майндвейв — рідкісні інструменти на Music Hacker Day

Čytaty latynkoju
Електробандура, дерев’яний синтезатор та майндвейв — рідкісні інструменти на Music Hacker Day

Коли: 27 квітня, 12:00 — 21:00
Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31
Вартість: 200₴, квитки на подію можна придбати за посиланням

Подія на Facebook

Музичні партнери: Realmusic та PRODJ

Музиканти не лише зіграють для учасників, але й поділяться своїм баченням та досвідом створення музики. А ще — дадуть змогу учасникам поекспериментувати зі своїм сетапом, який включатиме інструменти настільки унікальні, що назви деяких з них не гугляться.

Наприклад, учасники матимуть змогу побачити, як музику створюють мозкові ритми, зчитувані MindWave — приладом для фіксації електроактивності мозку. Водночас, почують від Євгена Ващенка — художника, експерта у live electronics, засновника проекту v4w.enko, що таке interaction sound і як за допомогою власноруч написаного комп’ютерного коду створювати алгоритми для real-time генерації музики.

Стас Бобрицький, клавішник, майстер модульних синтезаторів, учасник джазкор-групи Cthulhu Rise, та автор проекта Brainhack Musicbox продемонструє як працюють тач-панелі Verbos й чутливі до тиску поверхні, наприклад, в такому чудернацькому девайсі, як дерев’яний синтезатор Ciat-Lonbarde Sidrax

Іван Ткаленко зіграє на унікальній електробандурі, яку він першим поєднав з комп’ютером. У теперішньому сетапі бандуриста п’ять MIDI-контролерів (один із них — всередині бандури). Для керування окремими ефектами Ткаленко використовує стрічку-потенціометр, якої немає більше ні в кого в Україні.

Остап Костюк, апологет нойза, учасник авангардного дуету db kldn покаже свій арсенал DIY-девайсів для створення музики. Розповідати про його сет-ап складно, більшість з інструментів спаяні власноруч і не мають назв й існують в одиничному екземплярі.

Микита Грязнов, співзасновник спільноти Modular UA та, певно, головний популяризатор модулярного синтезу в Україні, познайомить із арсеналом модульних секвенсерів в його системі.

Читайте також: Відео дня: електронна веснянка від YUKO та KHAYAT

Організатори події, компанія RnD64, що займається розробкою та виробництвом IoT-продуктів, також продемонструють власний інструмент Jammy Guitar — портативну цифрову гітару, що вміщується у рюкзак. Продукт зібрав 230 000$ в ході краудфандингової кампанії на Indiegogo та отримав нагороду Best in show на найбільший в світі виставці музичних інструментів NAMM.