Будівлю Річкового вокзалу відновлять: відкриття орієнтовно в кінці квітня

Čytaty latynkoju
Будівлю Річкового вокзалу відновлять: відкриття орієнтовно в кінці квітня

У будівлі Річкового вокзалу почали процес реновації. Це повністю збереже автентичність внутрішнього оздоблення, і дасть можливість відкрити будівлю для доступу киянам та гостям столиці.

«Люди хочуть потрапити всередину. Наразі після підтвердження фахівців відомо, що ці приміщення безпечні. Важливо відновити життя на Річковому вокзалі: запускати по декілька приміщень, щоб знайомити людей з атмосферою цього будинку», – керівник напрямку річкового туризму Павло Поліканов.

Оживити одну з найвизначніших будівель Подолу змогли завдяки зусиллям активістів та меценатів.

Головна мета – показати, що в Києві така ж красива набережна, як у Лондоні, Копенгагені, Стокгольмі та Берліні.

Першим кияни та гості столиці зможуть побачити приміщення зі фресками, розташоване на першому та другому поверхах. Відкриття орієнтовно призначене на 27 квітня

Інтер’єр Річкового вокзалу в 2015 році.

З реновацією Річкового вокзалу у гостей і жителів міста з’явиться можливість насолодитися прекрасним видом на Дніпро і спуститися на набережну через центральний вхід, як це було задумано спочатку багато років назад.

Читайте також: Як виглядатиме оновлена Вокзальна площа

Оновлена ​​локація стане ідеальним місцем для реалізації творчих ініціатив: кінопокази, виставки сучасних художників і скульпторів, презентації книг. Всі заходи плануються бути безкоштовними для відвідування.

Будівлю відкрили у 60-х роках ХХ століття. Стіни її облицьовані інкерманським вапняком, а цоколь виконаний з полірованого граніту.