«Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори

Čytaty latynkoju
«Голосуйте! Ми прикриємо»: військові закликали українців прийти на вибори

Військовослужбовці і ветерани вирішили нагадати, наскільки важливо, щоб українці об’єдналися та прийшли на вибори 31 березня.

Тисячі жертв і десятки тисяч поранених стали жертвами гібридної війни, жертвами ворога, який діє різними способами, за різними напрямками.

Читайте також: Вибори в Україні: реєстр сайтів-фейків та Антологія брехні політиків

«Ідея створення такого соціального проекту народилася у військовослужбовців і ветеранів. А вже завдання нашої ініціативної групи було реалізувати цю ідею. Незалежність Україні була подарована. Тоді, коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні, українці не зрозуміли цінність незалежності і демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння» – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фриз.

Плакати і відеоролики цього проекту не містять ніякої політичної агітації і не є вибірково орієнтованими. Вони нагадують, що громадянським обов’язком військових є захист наших цінностей на фронті. Тим часом, обов’язком громадян тут, у мирному суспільстві, є захист цінностей бійців, які зараз захищають незалежність і суверенітет України.

«Ми повинні пам’ятати, що ми повинні вибрати не тільки Президента, але і Верховного Головнокомандувача армії», – зазначив начальник Управління комунікації та друку Міністерства оборони України полковник Олексій Чорнобай.