Українські іграшки вийшли на Kickstarter, зібравши $6000 у перший день

Čytaty latynkoju
Українські іграшки вийшли на Kickstarter, зібравши $6000 у перший день

Набір дитячих іграшок з дерева Wumba Toys знову вийшов на Kickstarter. У 2018 році перша кампанія проекту зібрала понад $37 000. Але пізніше іграшки стали заручниками логістичних негараздів в «Борисполі». Тоді компанія через проблеми з «Укрпоштою» та аеропортом не змогла вчасно доставити частину замовлень.

Читайте також: Подарунки на 8 березня, що руйнують гендерні стереотипи

Що таке Wumba

У другій краудфандінговой кампанії суть проекту не змінилася. Wumba – набір з 5 дерев’яних іграшок з магнітами для дітей від одного року. Вироби модульні і складаються з трьох деталей.

Завдяки цьому, їх можна комбінувати між собою. Іграшки безпечні для використання. У неодімових магнітах немає свинцю, блоки зроблені з бука та покриті фарбою і лаками на водній основі. Wumba дає довічну гарантію і обіцяє безкоштовно змінювати елементи в разі поломки.

Які зміни

Замість принципових змін, творці Wumba 2.0 розширили вибір. З’явилися дві нові колекції: «Динозаври» і «Монстри», всього лайнап поповнився 11 новими персонажами. Ціни для перших Бекер стартують від $79 за набір з 5 іграшок до $280 за 3 набори. Доставка по світу здійснюється безкоштовно.

За перший день Wumba 2.0 зібрали понад $6 000 із запланованих $15 000. Кампанія закінчиться 5 квітня 2019 року.