Студія deco запускає телеграм-бота для швидкої доставки кави, шукає партнерів

Čytaty latynkoju
Студія deco запускає телеграм-бота для швидкої доставки кави, шукає партнерів

Керівник студії веб-розробки deco.agency Олексій Федоров заявив про запуск прототип телеграм-бота, який дозволяє замовити каву до офісу або додому за кілька кліків.

Хто знайомий з процесом замовлення доставки зерен, одразу зрозуміє: там на сейлз-позиціях сидять люди, які тричі перепитають, у вайбері в десяти меседжах надішлють прайси та зразки, а потім, коли ти хочеш просто повторити попереднє замовлення, починається все спочатку.

Олексій Федоров, керівник студії deco.agency


Цим ботом компанія планує вирішити проблему невеликих компаній, які хотіли б швидко замовляти каву за півтори-дві хвилини без додаткових зусиль.

Новий бот дозволяє швидко обрати бажану каву, ввести адресу доставки та оплатити замовлення карткою, не виходячи з месенджеру.

За словами Федорова, розробка вийшла за межі звичайного однозадачного бота, і його можна масштабувати на інші сфери. Як працює бот, можна побачити на відео.

Наразі компанія шукає партнерів-продавців, з якими можна було б почати робити доставку кави. Зацікавлених Олексій Федоров просить писати йому на Facebook.

А протестувати бота можна вже зараз.