Києву дадуть $100 млн інвестицій на модернізацію тепломереж

Čytaty latynkoju
Києву дадуть $100 млн інвестицій на модернізацію тепломереж

Як зазначив мер української столиці, цей крок — перший для формування плану перетворення «Київтеплоенерго» на компанію європейського рівня. Раніше у квітні 2018-го представники міської влади завершили 17-річну угоду з ПАТ «Київенерго». Києву вдалося здійснити перше в Україні повернення під контроль громади міського теплоенергетичного комплексу. До нього входять найбільші в Україні теплоелектроцентралі – ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, майже 200 котелень, 2,6 тис км мереж, сміттєспалювальний завод «Енергія».

Як нова співпраця допоможе Києву

Віталій Кличко підкреслив, що мета меморандуму, який підписали, – перетворення «Київтеплоенерго» на потужну, орієнтовану на потреби споживача компанію із чітко визначеною стратегією, що включає залучення новітніх технологій та підвищення енергоефективності. Зі свого боку, місто готове до подолання тих ризиків та перешкод, що сьогодні можуть виникнути, враховуючи недосконалість чинного законодавства, складну ситуацію у сфері теплоенергетики країни. У рамках меморандуму планують напрацювати проміжний фінансовий пакет. Ідеться про інвестиції у $100 млн. Кошти виділять на проведення робіт із модернізації інфраструктурних мереж.

Раніше ми повідомлялиКияни отримають 1,5 млн безконтактних карток для проїзду про плани КМДА реалізувати 1,5 млн карток для безконтактної оплати проїзду в міському транспорті в українській столиці.