«Укрзалізниця» готова до воєнного стану

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» готова до воєнного стану

Як заявив Кравцов, пасажирські і вантажні потяги курсуватимуть згідно з графіком руху і за всіма не забороненими законодавством маршрутами. «Укрзалізниця» забезпечить належний режим роботи.

Детальніше про те, як працюватиме «Укрзалізниця»

ПАТ «Укрзалізниця» готова до забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану. Компанія керується у своїх діях Конституцією та законами України, рішеннями Верховної Ради, актами Президента України та іншими юридичними нормами. Про це успілкуванні зі ЗМІ наголосив Євген Кравцов.

У разі прийняття відповідних рішень найвищими державними органами, у найстисліші терміни будуть вжиті необхідні заходи для переведення залізничного транспорту з мирного на воєнний стан. У разі зміни логістики перевезення вантажів морськими шляхами, зокрема в Азовському регіоні, національний залізничний перевізник готовий до переорієнтації вантажів на інші порти.

Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану з 28 листопада. За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада національної безпеки і оборони. МВФ продовжитьМВФ продовжить співпрацю із Україною попри воєнний стан співпрацю із Україною попри воєнний стан.