Реклама

В Одесі відкрили систему міського велопрокату Nextbike

Відсьогодні в Одесі відкрили систему громадського прокату велосипедів. В найближчі дні компанія Nextbike відкриє 10 станцій, повідомляє видання «Маяк». Проте запрацюють станції тільки з весни
Čytaty latynkoju
В Одесі відкрили систему міського велопрокату Nextbike
  1. Головна
  2. Місто
  3. В Одесі відкрили систему міського велопрокату Nextbike
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Відсьогодні в Одесі відкрили систему громадського прокату велосипедів. В найближчі дні компанія Nextbike відкриє 10 станцій, повідомляє видання «Маяк». Проте запрацюють станції тільки з весни

Про те, що скористатися системою велопрокату можна буде з весни, повідомив генеральний директор ТОВ «Некстбайк Україна».

Де саме з’являться одеські станції велопрокату

Поки що велопрокат в Одесі — це пілотний проект. Спочатку станцій буде 10 і близько 100 велосипедів. В планах — приблизно 100 станцій і 1000 велосипедів на Одесу. Як і в інших містах, перші станції з’являться в центрі, в діловій частині, а потім поширюватимуться в інші місця, щоб з’єднати центр зі спальними районами.

Монтаж станцій почнеться вже найближчим часом. На Привокзальній площі вже така є. Також станції встановлять в парку Шевченка, на Соборній площі, на Пантелеймонівській у музкомедії, в Аркадії (біля центрального входу), на пляжі Ланжерон та і ншх містах.

Як зазначається, потім визначать найбільш популярні маршрути, і на них станцій буде більше. Крім того, інформація про маршрути використовуватиметься для облаштування велодоріжок. Компанія обіцяє надати карту станцій і докладну інструкцію з користування системою.

Зараз діють загальні тарифи по Україні. Одноразова поїздка буде коштувати 20 грн за годину поїздки. Окрім того, будуть місячні і сезонні абонементи. Наприклад, в Харкові місячний абонемент — 250 грн., а сезонний — 800 грн. Оплата за користування велопрокатом проводиться тільки в безготівковій формі: можна розплатитися карткою, на сайті або в додатку.

Nextbike-Україна заснована в 2012, і Одеса стала п’ятим містом нашої країни, де відкривається велопрокат компанії. До цього систему запустили у Києві, Львові, Харкові, Вінниці. Реєстрація в системі дає можливість користуватися нею у всіх країнах і містах, де працює велопрокат компанії.

Нагадаємо, раніше ми писалиВелопрокат Nextbike запустився ще в одному українському місті про те, що з 5 жовтня 2018 року у Вінниці запрацювала міжнародна система велопрокату Nextbike.

Share
Написати коментар
loading...