fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Велопрокат Nextbike запустився ще в одному українському місті

Veloprokat Nextbike zapustyvsja šče v odnomu ukraїnśkomu misti
У Вінниці запрацювала міжнародна система велопрокату Nextbike, починаючи з 5 жовтня 2018-го. Про це інформує прес-служба Вінницької міської ради
U Vinnyci zapracjuvala mižnarodna systema veloprokatu Nextbike, počynajučy z 5 žovtnja 2018-go. Pro ce informuje pres-služba Vinnyćkoї miśkoї rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтепер усі охочі можуть взяти велосипед на брендованих станціях міста і скористатися муніципальним велопрокатом. Загалом у Вінниці буде працювати 15 пунктів велопрокату із 120 велосипедами. Розрахуватися за катання можна через мобільний банкінг, а облік часу буде здійснюватися за допомогою фірмового додатку Nextbike. За першу годину використання велосипеда слід заплатити 20 грн, а абонемент на місяць коштує 250 грн. Які можливості надає Nextbike. Муніципальний велопрокат – це частина громадського транспорту, яка має на меті створити альтернативу громадському та приватному транспорту на короткі дистанції, кажуть у Вінницькій мерії. Усі велосипеди антивандальні, а облік часу за користування відбуватиметься автоматично. Щоби скористатися системою велопрокату, потрібно зареєструватися на встановленому терміналі паркувальної станції, а також завантаживши мобільний додаток Nexbike на телефон. Додатково поблизу станцій встановлено камери спостереження. Загалом система автоматизованого прокату велосипедів цього проекту доступна в понад 100 містах 23 країн світу. До системи прокату на міжнародному рівні входять 35 тис велосипедів в містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, ОАЕ, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії, США та України. Раніше ми інформували про перезапуск цього проекту та його послуг у Києві.
Реклама 👇 Замовити

Відтепер усі охочі можуть взяти велосипед на брендованих станціях міста і скористатися муніципальним велопрокатом. Загалом у Вінниці буде працювати 15 пунктів велопрокату із 120 велосипедами. Розрахуватися за катання можна через мобільний банкінг, а облік часу буде здійснюватися за допомогою фірмового додатку Nextbike. За першу годину використання велосипеда слід заплатити 20 грн, а абонемент на місяць коштує 250 грн.

Які можливості надає Nextbike

Муніципальний велопрокат – це частина громадського транспорту, яка має на меті створити альтернативу громадському та приватному транспорту на короткі дистанції, кажуть у Вінницькій мерії. Усі велосипеди антивандальні, а облік часу за користування відбуватиметься автоматично. Щоби скористатися системою велопрокату, потрібно зареєструватися на встановленому терміналі паркувальної станції, а також завантаживши мобільний додаток Nexbike на телефон. Додатково поблизу станцій встановлено камери спостереження.

Загалом система автоматизованого прокату велосипедів цього проекту доступна в понад 100 містах 23 країн світу. До системи прокату на міжнародному рівні входять 35 тис велосипедів в містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, ОАЕ, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії, США та України.

Велопрокат Nextbike запустився ще в одному українському місті

Раніше ми інформувалиВелопрокат Nextbike запустився ще в одному українському місті 1Велопрокат Nextbike розпочав роботу в Києві, у планах — 2 тис велосипедів про перезапуск цього проекту та його послуг у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

При реєстрації у додатку питає ввести номер телефона з автопідстановкою +48, замість +38. Виправив, але з двох спроб смс не отримав.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: