У міністерстві вже оголосили тендер на розробку програмного забезпечення для сайту. Тендерні пропозиції МОЗ прийматиме до 26 листопада 2018 року, а сам аукціон розпочнеться у січні 2019 року.
Що потрібно знати про реєстр та чому це важливо
«Створення ЄДІСТ – це першочергове завдання для запровадження трансплантації в Україні. Реєстр донорів допоможе вчасно знаходити потенційного донора, фізичні показники якого дозволяють врятувати пацієнта, який потребує трансплантації» — йдеться у повідомленні.
Інформаційна система передбачає 9 реєстрів за різними типами потреб:
- Реєстр волевиявлення особи про надання згоди або незгоди на посмертне донорство або призначення нею повноважного представника, що містить таку конфіденційну інформацію про фізичну особу, яка надала згоду або незгоду на посмертне донорство або призначила повноважного представника;
- Реєстр волевиявлення особи, яка надала згоду на вилучення анатомічних матеріалів для трансплантації;
- Реєстр анатомічних матеріалів людини, призначених для трансплантації та/або виготовлення біоімплантатів;
- Реєстр живих донорів;
- Реєстр живих донорів гемопоетичних стовбурових клітин;
- Реєстр реципієнтів;
- Реєстр осіб з трансплантованим анатомічним матеріалом;
- Реєстр закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу із застосуванням трансплантації та/або здійснюють діяльність, пов’язану з трансплантацією, та інших суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність, пов’язану з трансплантацією;
- Реєстр трансплант-координаторів.
До вартості проекту входить також доступ до міжнародного донорського реєстру, де зберігається вся необхідна інформація за світовими стандартами. Вартість такого доступу складає 1,9 млн грн.
Раніше ми писали про 9 мобільних додатків, які покращать9 мобільних додатків, які покращать ваше здоров’я ваше здоров’я.