В аналітичній доповіді наведено низку прикладів того, як великі гравці північноамериканського ринку електронної комерції мігрують в офлайн-продажі. Зокрема, подібні наміри мають виробник матраців та постільної білизни Casper Sleep (200 магазинів протягом 3 років), постачальник нижньої білизни Adore Me (300 додаткових магазинів протягом наступних 5 років), виробник еко-взуття All Bird тощо.
Якою буде стратегія відкриття нових магазинів іноземними брендами
Аналітики JLL також проаналізували плани розширення 100 кращих онлайн-магазинів, оцінила їх стратегії, і виявила, що Нью-Йорк залишається головним містом для відкриття pop-uр форматів. Також популярні локації в Лос-Анджелес і Сан-Франциско, якщо говорити про північноамериканський ринок. Більше половини (59,5%) інтернет-компаній, які мають намір виходити в офлайн відкрили точки формату pop-uр у Нью-Йорку, і більше третини (41,3%) відкрили постійні офлайн-магазини.
Серед інших трендів, зафіксованих за результатами цього дослідження:
- У 2017 році найбільшу кількість гравців e-commerce відкрили традиційні магазини. Everlane, Allbirds, Away і MM.LaFleur були серед брендів, які відкрили постійні фізичні точки торгівлі.
- Кращі міста для перших локацій – Нью-Йорк (41,3%), потім Лос-Анджелес (12,0%), Сан-Франциско (12,0%) і Чикаго (5,3%).
- Більшість ритейлерів, які переходять з онлайну в офлайн – 74,3% – продають одяг і аксесуари.
- Половина з них має високі ціни; 32,0% – роздрібні продавці середнього цінового діапазону.
- Середня площа офлайн-представництв складає 850 кв. м.
- Тільки 15,1% фізичних представництв не мають жодних запасів. З тих, хто працює в форматі виставкових залів, 69,2% є продавцями одягу і аксесуарів, решта 30,8% – магазини побутової техніки та меблів.
Раніше ми інформувалиRozetka орендувала приміщення в київському Головпоштамті про відкриття великого офлайн-магазину Rozetka у Києві в центральній частині міста.