Українка керуватиме діяльністю Visa у 17 країнах світу

Čytaty latynkoju
Українка керуватиме діяльністю Visa у 17 країнах світу

Віра Платонова повернулася у компанію, в якій працювала з 2007 по 2010 роки, в якості старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу Visa у країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE).

Яку посаду досі займала Платонова

З 22 жовтня вона керуватиме всією діяльністю Visa на 17 ринках у країнах Центральної Азії, Східної та Південно-Східної Європи.«Сімнадцять ринків на території країн CISSEE мають величезний потенціал не тільки для розширення оперативної діяльності, але також і для розгортання нових технологій і бізнес-моделей», — зазначила Платонова. Тим часом Mastercard оголосила про зміну генерального директора представництва Masterсard Europe в Україні. З 2013 року цю посаду займала Платонова.

Нагадаємо, що у словацькому бізнес-конкурсі перемоглаУ словацькому бізнес-конкурсі перемогла українка українка. Українка Ольга Бусо родом із Закарпаття здобула титули «підприємець-інноватор» та «абсолютний переможець» у престижному національному конкурсі «Бізнес-леді Словаччини».

Титул «абсолютного переможця» українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах.

Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі. Титул найкращого інноватора Бусо отримала за власний стартап «Квіти любові». Це сервіс продажу та доставки квітів. Він дозволяє отримувати букети у подарунок до весілля чи ювілею упродовж цілого року. Власною справою жінка почала займатися з 2012 року після переїзду до Словаччини на навчання.  Її першим бізнесом став бутик українського бренду «Must Have» у Братиславі. Конкурс відбувається вже 18-ий рік поспіль. Урочиста церемонія нагородження відбувалася під патронатом прем’єр-міністра сусідньої країни Роберта Фіцо та Словацької бізнес-агенції.