Viber запустив автоматичний переклад повідомлень в чатах

Čytaty latynkoju
Viber запустив автоматичний переклад повідомлень в чатах

Нова можливість вже доступна для користувачів цього месенджера на платформі Android. Що стосується можливості використовувати миттєвий переклад Viber-повідомлень для iPhone / iPad, то там цю опцію обіцяють запустити найближчим часом.

Як працює переклад повідомлень у Viber

Користувачі цього месенджера мають змогу перекласти повідомлення будь-якою мовою безпосередньо у вікні поточного чату. Все, що для цього потрібно — натиснути на повідомлення, вибрати опцію «Перекласти», і текст відразу ж з’явиться на екрані смартфона під оригінальною фразою.

Повідомлення будуть автоматично перекладатися мовою, що встановлена на пристрої за замовчуванням. Перекласти повідомлення можна й будь-якою іншою мовою: для цього потрібно натиснути на текст, вибрати опцію «Мова» та необхідний пункт. Нова функція дозволяє перекладати новини в спільнотах і паблік-чатах так само, як і в особистих діалогах. Нова можливість стала доступною завдяки інтеграції з перекладачем Google Translator.

Раніше ми інформувалиСтало відомо, скільки міст в Україні користуються Viber для взаємодії із ЖКГ про обсяг використання Viber в українських містах для отримання та сплати послуг житлово-комунального господарства.