Реклама

💳 «ПриватБанк» запустив оплату Apple Pay в мобільних додатках

«ПриватБанк» вперше в Україні запустив послугу оплати Apple Pay в мобільних додатках і інтернет-магазинах. Про це інформує прес-служба банку
Čytaty latynkoju
💳 «ПриватБанк» запустив оплату Apple Pay в мобільних додатках
  1. Головна
  2. Новини
  3. 💳 «ПриватБанк» запустив оплату Apple Pay в мобільних додатках
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
«ПриватБанк» вперше в Україні запустив послугу оплати Apple Pay в мобільних додатках і інтернет-магазинах. Про це інформує прес-служба банку

Представники банку називають цей спосіб оплати простим, зручним і найбезпечнішим способом оплати. Apple Pay через мобільні додатки вже доступний під час оплати квитків у мобільному додатку української мережі кінотеатрів Multiplex.

Що варто знати про Apple Pay

Із запуском нової конфігурації Apple Pay для українських користувачів не треба буде вводити номери карток, паролі мобільного банку та будь-яку іншу персональну інформацію, щоби здійснити платіж у мобільному додатку. Про це повідомив член правління «ПриватБанку» Сергій Харітіч. Також він заявив, що цей метод оплати можна інтегрувати для використання в будь-якому мобільному додатку або інтернет-магазині, що відповідає вимогам безпеки та технічним параметрам інтеграції сервісу.

Серед переваг цього платіжного сервісу — номер платіжної картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в чипі «Безпечний Елемент» на користувацькому пристрої. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду.

Apple Pay дає змогу здійснювати купівлі в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку та поглядом на iPhone X, тому немає необхідності вручну заповнювати довгі форми облікового запису або повторно вводити інформацію про доставку та платежі. Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa або Mastercard ПриватБанку можна підключити через додаток Privat24 або Wallet. Сервіс працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Покупці також можуть користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac (не старше 2012 випуску) зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Раніше ми інформувалиЩе 7 українських банків підтримують Google Pay про збільшення кількості українських банків, які підтримують Google Pay.

Share
Написати коментар
loading...