Баржа is back: Кавуни українського агрохолдингу знову пливуть Дніпром

Čytaty latynkoju
Баржа is back: Кавуни українського агрохолдингу знову пливуть Дніпром

За повідомленням «Латифундиста» із посиланням на «ЦТС», компанія «НІБУЛОН» завершила відвантаження кавунів на одну із власних барж. Кавуни вже вирушили Дніпром у бік Києва. 2017-го року креатив на тему цієї мандрівки сприяв створенню численних мемів «баржа з кавунами»Головне про мем «баржа з кавунами» — та економіку річок.

Навіщо кавуни мандрують до столиці у такий спосіб

Вже другий рік поспіль з Голої Пристані у Херсонській області партія кавунів вирушає до Київської області. У такий спосіб агровиробники заощаджують на витратах доставлення великих партій сухододом, скорочуть ризики можливих штрафів чи простоювання вантажівок через обмеження на трасах щодо тоннажності та температурного режиму, за якого дозволено перевозити вантажі.

Нестандартний підхід до переміщення кавунів по Дніпру — результат перемовин між генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським та президентом кооператива «Південний союз» Олександром Синенком. Домовленість було укладено 2017 року. «НІБУЛОН» розвиває власний вантажний річковий флот. Тим часом нещодавно стало відомоНайбільший український виробник кавунів веде перемовини з Walmart, що «Південний союз» веде перемовини з Walmart та європейськими магазинами щодо постачання туди українських кавунів.