fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Найбільший український виробник кавунів веде перемовини з Walmart

Najbiľšyj ukraїnśkyj vyrobnyk kavuniv vede peremovyny z Walmart
Кооператив «Південний союз» у 2017 році уславився завдяки мему «баржа з кавунами». Цього року він не лише готується повторити і перевершити свій рекорд доставлення кавунів Дніпром, але й розпочав перемовини з одним з найбільших супермаркетів світу
Kooperatyv «Pivdennyj sojuz» u 2017 roci uslavyvsja zavdjaky memu «barža z kavunamy». Cogo roku vin ne lyše gotujeťsja povtoryty i pereveršyty svij rekord dostavlennja kavuniv Dniprom, ale j rozpočav peremovyny z odnym z najbiľšyh supermarketiv svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Олександр Синенко, президент кооперативу Південний союз — одного із найбільших виробників кавунів без насіння — у розмові з журналістами видання East Fruit повідомив, що спільно з компанією НІБУЛОН його кооператив доставить до української столиці 500 т кавунів. Так український виробник має намір перевершити минулорічний рекорд. Проте головною новиною стала інформація про перемовини з мережею продуктових супермаркетів, що належать Walmart. Що планує український агровиробник. За словами Синенка, зараз в Україні виробляють близько 0,8-1 млн т кавунів щорічно. Основні центри цього сектору агробізнесу зосереджені у Скадовському та Голопристанському районах на Херсонщині. Ринками збуту, які бачить компанія, можуть стати низка європейських країн. Так, Синенко наводить наступні показники: Німеччина — 350 тис т кавунів щороку, Великобританія — 130 тис т. Загалом Центральна та Західна Європа — близько 500 тис т. Окрім міжнародної сертифікації за стандартом GGN, зараз Південний союз веде перемовини з ритейлером Walmart. Основною метою для компанії є вихід на ринки європейських країн та у їхні торгівельні мережі. Нагадаємо, влітку 2017 року доставлення рекордного вантажу кавунів по Дніпру не лише породило мем баржа з кавунами, але й стало предметом для ґрунтовного вивчення можливостей внутрішнього судноплавства та потенційних вигод від їхнього регулярного використання.
Реклама 👇 Замовити

Олександр Синенко, президент кооперативу «Південний союз» — одного із найбільших виробників кавунів без насіння — у розмові з журналістами видання East Fruit повідомив, що спільно з компанією «НІБУЛОН» його кооператив доставить до української столиці 500 т кавунів. Так український виробник має намір перевершити минулорічний рекордНайбільший український виробник кавунів веде перемовини з Walmart 1Головне про мем «баржа з кавунами» — та економіку річок. Проте головною новиною стала інформація про перемовини з мережею продуктових супермаркетів, що належать Walmart.

Що планує український агровиробник

За словами Синенка, зараз в Україні виробляють близько 0,8-1 млн т кавунів щорічно. Основні центри цього сектору агробізнесу зосереджені у Скадовському та Голопристанському районах на Херсонщині. Ринками збуту, які бачить компанія, можуть стати низка європейських країн. Так, Синенко наводить наступні показники: Німеччина — 350 тис т кавунів щороку, Великобританія — 130 тис т. Загалом Центральна та Західна Європа — близько 500 тис т. Окрім міжнародної сертифікації за стандартом GGN, зараз «Південний союз» веде перемовини з ритейлером Walmart. Основною метою для компанії є вихід на ринки європейських країн та у їхні торгівельні мережі.

Нагадаємо, влітку 2017 року доставлення рекордного вантажу кавунів по Дніпру не лише породило мем «баржа з кавунами», але й стало предметом для ґрунтовного вивчення можливостей внутрішнього судноплавства та потенційних вигод від їхнього регулярного використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: