Український стартап Discoperi виграв конкурс і претендуватиме на $1 млн

Čytaty latynkoju
Український стартап Discoperi виграв конкурс і претендуватиме на $1 млн

Стартап з України під назвою Discoperi був учасником конкурсу Startup World Cup 2019 під час World Blockchain Summit у Сингапурі. Startup World Cup організовує фонд Fenox Venture Capital. За інформацією PRNewswire, конкурс проводили під час The World Blockchain Summit — найбільшої події blockchain-світу. В рамках конкурсу проходив глобальний пітчинг стартапів з різних країн — серед претендентів була й українська команда. 7 стартапів змагалися за право претендувати на $1 млн.

Що варто знати про цей стартап та його міжнародний успіх

За рішенням журі, український стартап Discoperi та його розробка на основі blockchain під назвою System Eye перемогли у конкурсі. Система, яку розвивають українці, є пристроєм зі світу так званого «інтернету речей». Вона поєднує алгоритми штучного інтелекту та хмарну платформу обробки даних. Використання технології blockchain забезпечує повну конфіденційність та захист зібраних даних про ситуацію на дорозі. У 2019 році команда Discoperi буде представляти проект на гранд-фіналі у Сан-Франциско, де й боротиметься за $1 млн. Судитимуть «великий фінал» Джон Чемберс (екс-CEO Cisco), Стів Возняк (співзасновник Apple), Райд Гоффман (засновник-CEO LinkedIn), Адам Чейєр (співзасновник Siri), Марк Рендольф (співзасновник Netflix) та низка інших відомих технопідприємців.

Нагадаємо, раніше цей український стартап був учасником10 українських розробок на CES-2018 міжнародної виставки CES. При використанні української розробки кожен автомобіль стає постачальником даних про навколишні фактори ризику. Після того, як пристрій фіксує щось аномальне на дорозі чи у «поведінці» авто, він інформує водія, а також інших водіїв у тій самій області. Ця інформація допомагає уникати зіткнень.