Tommy Hilfiger запустив лінійку одягу з елементами гейміфікації

Čytaty latynkoju
Tommy Hilfiger запустив лінійку одягу з елементами гейміфікації

У лінійку чоловічого та жіночого одягу Tommy Jeans Xplore входять футболки, толстовки, джинси, куртки, кепки та сумки з вбудованими мікросхемами.

Як носити такі речі

Для активації технології потрібно завантажити офіційний додаток бренду Tommy Jeans Xplore і під’єднатися через Bluetooth. У кожну з речей вбудована бездротова мітка, яка за допомогою Bluetooth підключається до фірмового iOS-додатку і відстежує активність свого власника. У додатку є список завдань, за виконання яких власник отримує залікові бали.

Для цього треба, наприклад, як можна частіше одягати такі розумні речі або знаходити на карті свого міста спеціальні місця, відмічені сердечком — туди ж підтягнуться й інші фанати бренду теж в одязі Tommy Jeans Xplore. Зароблені бали можна обміняти на подарункові карти, товари, VIP-запрошення на покази та інше.

У Tommy Hilfiger кажуть, що таким чином збираються створювати і розвивати «мікрокомьюніті з бренд-амбасадорами». З іншого боку, безтурботна молодь дійсно може отримувати задоволення від подібної Гейміфікація.

Додаток доступний для iOS, звантажити його можна безкоштовно, але, наприклад, на розумну толстовку доведеться витратити від $90.

01/ 04

Що відомо про компанію

Tommy Hilfiger — це американська компанія, яка виробляє одяг, взуття, парфумерію, оптичні і сонячні окуляри, годинник і різні шкіряні вироби. У компанії працює більше 5000 співробітників, сукупний оборот компанії близько 2 млрд доларів, прибуток порядку 135 млн доларів на рік.

До слова, раніше ми повідомлялиБренд Tommy Hilfiger створив одяг для людей із інвалідністю, що навесні 2016 року американська компанія Tommy Hilfiger представила ​​першу колекція для дітей з інвалідністю. Тепер бренд вирішив розширити лінійку і запустив одяг для чоловіків та жінок з інвалідністю.