В Google Docs шукати помилки буде штучний інтелект

Čytaty latynkoju
В Google Docs шукати помилки буде штучний інтелект

Тестування нової функції вже почалося і поки що вона доступна тільки для англійської мови. Як запевняють розробники, інструмент здатний виявити як базові граматичні помилки, наприклад, вживання прийменників, так і вагоміші проблеми зі структурою речення. Сюди входить неправильне використання підрядних речень.

Як новий інструмент знаходить помилки в документі

Новий інструмент перевірки є алгоритмом машинного перекладу, який може розпізнавати помилки і пропонувати виправлення під час введення. У перспективі штучний інтелект Google навчиться виявляти і виправляти більш складні проблеми в тексті, обіцяють розробники. Однак поки не зрозуміло, наскільки добре новий інструмент буде працювати в реальному світі.

«Ми застосували високоефективний підхід до граматичної корекції, заснований на машинному перекладі. Наш підхід до граматики схожий з перекладом. По суті, ми беремо непідходящу англійську мову і використовуємо наші технології, щоб перевести її на правильну англійську», – сказав віце-президент Google по продуктам Девід Теккерей.

Поки Google впроваджує штучний інтелект в свої продукти, інші компанії замість розробляти рішення на основі алгоритмів, продовжують використовувати людей, які  вдають із себе AI-помічників. Як це відбувається можна дізнатисяНештучний інтелект: Як AI-стартапи використовують людей замість технології в матеріалі Na chasi