Поблизу Львова з’явиться поселення спеціально для IT-фахівців

Čytaty latynkoju
Поблизу Львова з’явиться поселення спеціально для IT-фахівців

Львівський ІТ Кластер продовжує серію інфраструктурних проектів, для того, щоб об’єднати спільноту ІТ-професіоналів та забезпечити якісним та комфортним житлом. Стартує новий проект житла за межами міста – IT Village. За словами представників Кластеру, проект поселення для «айтішників» має на меті не просто дати житло, але й створити спільноту сусідів, котрі представлятимуть ІТ-сферу.

Що варто знати про незвичне поселення

Після успішного досвіду будівництва першого некомерційного будинку для ІТ-професіоналів IT House, Львівський ІТ Кластер вирішив продовжити будівництво житла. Цього разу проект передбачатиме створення низки будинків у приміській зоні Львова. Задум передбачає зведення комплексу загальною площею 17 га. Він складатиметься зі 133 окремих будинків у с.Нагоряни, Пустомитівського району, за 9 км від Львова. Серед будинків, які можна придбати – 5 різних проектів з різною площею та дизайном. Для комфорту мешканців територія містечка буде цілодобово охоронятись, На додачу до самих помешкань створять спільну зону для відпочинку, спортивний майданчик для дітей та навіть приватний парк. Неподалік буде розташований дитячий садочок та супермаркет.

«Ідеєю наших проектів є згуртувати однодумців. Люди, які нас оточують – це найбільша гарантія того, що життя буде комфортним, буде цікаво спілкуватися та знайомитися з сусідами, організовувати події, спільно керувати власним простором та проявляти ініціативу щодо його покращення», – зазначив Степан ВеселовськийСтепан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster: «Більшість проблем у нашій країні — через брак комунікації», СЕО Львівського IT Кластеру.

Поблизу Львова з'явиться поселення спеціально для IT-фахівців

Портрет українського IT-фахівця ми оприлюднювалиІнфографіка: 35 відтінків айтішника — дослідження IT-ринку від DOU недавно. Також раніше ми інформувалиБіля Києва створять сучасне енергоефективне екопоселення вас про плани створити енергоефективне екопослення поблизу Києва.