Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Біля Києва створять сучасне енергоефективне екопоселення

Bilja Kyjeva stvorjať sučasne energoefektyvne ekoposelennja

На правому березі Дніпра поблизу Канева мають намір побудувати екопоселення «Дніпровські кручі». Проект розробило архітектурне бюро Dmytro Aranchii Architects для компанії-замовника, яка володіє землею у ландшафтному парку «Трахтемирів» у селі Григорівка
Na pravomu berezi Dnipra poblyzu Kaneva majuť namir pobuduvaty ekoposelennja «Dniprovśki kruči». Proekt rozrobylo arhitekturne bjuro Dmytro Aranchii Architects dlja kompaniї-zamovnyka, jaka volodije zemleju u landšaftnomu parku «Trahtemyriv» u seli Grygorivka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Передбачається, що екопоселення розташоване на півострові на території, яка неофіційно називається Шовковиця, займатиме територію площею 1,5 гектари, а будівлі – близько 1200 квадратних метрів. Що відомо про проект. Як зазначає архітектор проекту Дмитро Аранчій, житло буде інтегроване у рельєф та спроектоване на засадах сталого енергоефективного розвитку. Будівлі будуть напіввкопані, щоб користуватись природною перевагою охолодження влітку та підігріву взимку, використовуватимуться екологічні матеріали. Це так звана технологія з-колиски-в-колиску: craddle-to-craddle. Це — концепція перевикористання або екологічної утилізації матеріалів, наприклад металів та деревини. Також встановлюватимуться теплові насоси, сонячні панелі і припливно-витяжна система з рекуперацією, яка дозволяє отримати свіже повітря без істотних втрат тепла. Орієнтовані на схід 5 вілл по 200-240 м2 з терасами, вуличними басейнами та панорамними вікнами, що виходять на Дніпро та яр, будуть розташовані вздовж горизонталей ділянки, щоб мінімізувати земляні роботи. Будівлі знаходитимуться максимально далеко одна від одної, на відстані 50-60 метрів. Інтеграція у ландшафт сприятиме візуальній інтимізації мешканців – кожен сусід бачить лише Дніпро та краєвид. Екопоселення Дніпровські кручі буде розташоване на відстані 100 км від Києва. Нагадаємо, що українець створив унікальний термоекономний будинок. Дах будинку покритий бітумною черепицею. Площа споруди складає 42 м². Утримувати такий тип житла дешевше, аніж, скажімо, квартиру з аналогічною площею. У морозні дні чоловік обігріває оселю каміном. На весь опалювальний сезон власник витрачає приблизно 2 тис грн. Будинок можна експлуатувати півсотні років. Матеріал, із якого виготовлено стіни та дах цього помешкання — пінополістирол. Він не боїться ні дощу, ні сонця, ні морозів, ні гризунів.
19.04.2018,11:59
0
Аranchii.com
Передбачається, що екопоселення розташоване на півострові на території, яка неофіційно називається «Шовковиця», займатиме територію площею 1,5 гектари, а будівлі – близько 1200 квадратних метрів.

Що відомо про проект

Як зазначає архітектор проекту Дмитро Аранчій, житло буде інтегроване у рельєф та спроектоване на засадах сталого енергоефективного розвитку. Будівлі будуть напіввкопані, щоб користуватись природною перевагою охолодження влітку та підігріву взимку, використовуватимуться екологічні матеріали. Це так звана технологія «з-колиски-в-колиску»: craddle-to-craddle. Це — концепція перевикористання або екологічної утилізації матеріалів, наприклад металів та деревини. Також встановлюватимуться теплові насоси, сонячні панелі і припливно-витяжна система з рекуперацією, яка дозволяє отримати свіже повітря без істотних втрат тепла.

Орієнтовані на схід 5 вілл по 200-240 м2 з терасами, вуличними басейнами та панорамними вікнами, що виходять на Дніпро та яр, будуть розташовані вздовж горизонталей ділянки, щоб мінімізувати земляні роботи. Будівлі знаходитимуться максимально далеко одна від одної, на відстані 50-60 метрів. Інтеграція у ландшафт сприятиме візуальній інтимізації мешканців – кожен сусід бачить лише Дніпро та краєвид. Екопоселення «Дніпровські кручі» буде розташоване на відстані 100 км від Києва.

Нагадаємо, що українець створив унікальний термоекономний будинок. Дах будинку покритий бітумною черепицею. Площа споруди складає 42 м². Утримувати такий тип житла дешевше, аніж, скажімо, квартиру з аналогічною площею. У морозні дні чоловік обігріває оселю каміном. На весь опалювальний сезон власник витрачає приблизно 2 тис грн. Будинок можна експлуатувати півсотні років. Матеріал, із якого виготовлено стіни та дах цього помешкання — пінополістирол. Він не боїться ні дощу, ні сонця, ні морозів, ні гризунів.

Джерело: Аranchii.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: