Реклама

Брендинг Євробачення отримав «Каннського Лева»

Čytaty latynkoju
Брендинг Євробачення отримав «Каннського Лева»

Брендинг Євробачення-2017, створений українськими агентствами Banda.agency і Republique, отримав бронзову нагороду «Каннських Левів» в категорії Desing Lions.

Що варто знати про переможну концепцію дизайну Євробачення

У своїй заявці Banda.agency і Republique відзначали, що у конкурсу Євробачення ніколи не було справжнього бренду. Саме це завдання хотіли вирішити агентства.

«Це дуже важливий проект для нас. В процесі багато людей об’єднані свої зусилля, щоб зробити його, і я радий, що всі вони отримали заслуженую нагороду за свої таланти. Український креатив давно заслуговував «Львів», але просто не щастило. І тепер я сподіваюся, що з кожним роком ми будемо вигравати все більше і більше. Ми цього варті. Тому що зараз така кількість сильних робіт створюється в Україні, що журі Канн та інших світових фестивалів не можуть цього не відзначити», — так отримання нагороди прокоментував Павло Вржещ у розмові із редакцією AIN.UA.

Нагадаємо, раніше агенція BANDA презентувалаВсе буде Ukraine NOW — Кабмін та Banda Agency створили бренд України бренд України, котрий здобув як прихильників, так і супротивників, що порівнювали його із дизайном розділу сайту для аудиторії 18+.