Реклама

H&M відкриває перший магазин в Україні

Čytaty latynkoju
H&M відкриває перший магазин в Україні

Перший в Україні магазин компанії займатиме площу 2900 квадратних метрів і запропонує колекції модного одягу. На полицях будуть також товари для дому H&M Home.

Що відомо про нову торговельну мережу  

Шведський H&M – одна з найбільш очікуваних торгових мереж в Україні. Про свої плани розвивати бізнес в країні вона повідомила ще в минулому році, проте досі не надавала офіційної інформації про місце та строки відкриття.

H&M Hennes & Mauritz AB була заснована в Швеції в 1947 році. Крім H&M в групу компанії входять такі бренди COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, Other Stories і H&M Home, а також ARKET. Група компаній H&M має 47 онлайн-платформ і більш ніж 4 700 магазинів на 69 міжнародних ринках, включаючи франчайзингові. Кількість співробітників складає більше 171 000 осіб.

Це велика честь для нас – привезти стиль і свідомий шопінг в Київ, і надихати шанувальників моди на самовираження. Також ми пишаємося новими співробітниками: нам вдалося зібрати ідеальну команду для українського ринку

Домінік Фантачіно, генеральний директор H&M в Україні

Нагадаємо: польський взуттєвий бренд ССС відкривПольський взуттєвий бренд відкрив у Києві перший магазин у Києві перший магазин. Новий торговий простір CCC став дев’ятим для України. Крім двох столичних, ще два об’єкти мережі можна знайти у Львові, а також по одному в Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях і Тернополі. Особливістю нового магазину CCC стала його концепція, спрямована на більшу та виразнішу діджиталізацію об’єкту. При вході покупець відразу бачить великі LED-екрани з мінливими зображеннями, мета яких – повністю замінити друковану продукцію в торговій точці і сприяти переміщенню комунікації з клієнтом в онлайн-простір. Всього в залі розташовано 6 LED-екранів, а також по одному на вітрині і за касою.