Як повідомляє Асоціація рітейлерів України, за останні два роки компанія Ін Тайм впровадила інформаційну систему SAP, яка дозволила перенести бізнес-процеси в хмару. Також був розроблений і впроваджений новий інтерфейс взаємодії з клієнтами: сайт, особистий кабінет, API; запущено мобільний додаток.
Які зміни відбуваються в компанії
За допомогою мобільного додатку клієнт може в смартфоні або ноутбуці відстежувати статуси доставок, проводити самостійно розрахунки вартості відправлень за допомогою онлайн калькулятора, викликати кур’єра, користуватися повним каталогом пошуку відділень.
Мережа відділень логістичної компанії працює практично в усіх містах і районних центрах. Налічує 648 відділень, з яких 450 відкриті по франшизі. У 2016 році Ін Тайм запустила проект з ребрендингу мережі і за цей час оновила бренд майже на 40%.
За словами генерального директора Ін Тайм Сергія Грачова, до кінця року планують довести кількість відділень до 720, відкривши близько 70 точок в новому форматі. А також планує встановити 100 почтоматов.
Адресна доставка зростає набагато динамічніше, ніж доставка в відділення. Як відзначив Сергій Грачов, в Україні в залежності від сегменту вона становить поки 15-20%. А в усьому світі вона складає від 80 до 90 %% усіх доставок.
Як відбувається логістика та що в подальших планах
Компанія не володіє власною транспортною і складською нерухомістю. За словами генерального директора Ін Тайм, купувати її не має сенсу – компанія вже три рази змінювала склади через зростання своїх обсягів.
У 2017 компанія запустила Ін тайм Фулфілмент для операторів інтернет-торгівлі. Він дає повну обробку замовлень від розміщення до доставки товару клієнту в руки; точність виконання замовлень; API інтеграцію з усіма службами доставки; отримання звітності в особистому кабінеті. Швидкість обробки замовлень становить від 2 до 12 годин з моменту отримання заявки.
У минулому році компанія також почала роботу над зменшенням часу доставки вантажів і відкрила новий транзитний склад в Дніпрі з пропускною спроможністю 200 тонн на добу.
До кінця року планується запустити міжнародну доставку. Зараз партнерами є кілька компаній, в тому числі DHL, Укрпошта.
Нагадаємо, раніше ми писалиКонкурент служб доставлення чи очікувана альтернатива — історія TravelPost про новий сервіс доставки посилок.