Київський річковий порт запускає новий маршрут до Межигір’я

Čytaty latynkoju
Київський річковий порт запускає новий маршрут до Межигір’я

Організатори обіцяють захопливу подорож Дніпром, проходження через шлюз, захід у Київське море (Київське водосховище) та висадка у Межигір’ї. На теплоході працюватиме бар та музика. На часі детальніше дізнатися, який смаколик приготував для киян та гостей столиці київський річковий порт. 

Який розклад руху та програма 

Програма поїздки така:

  • 11:00 – посадка на причалі №13 Київського річкового вокзалу
  • 12:00 – відправлення
  • 14:00 – прибуття у Межигір’я
  • 17:00 – посадка
  • 19:00 – прибуття на Київський річковий вокзал.

Вартість поїздки для дорослих: 400 грн, для дітей: 200. Вхід на територію парку оплачується окремо. Дорослий квиток: 120 грн, дитячий – 50, дітям до 7 років вхід безкоштовний. Для пенсіонерів інша сума: 40 грн. Організатори зауважують, що кількість місць обмежена,  а попереднє замовлення за телефоном – 063 454 15 48.

Нагадаємо, що рік тому в українській столиці від причалу Річкового вокзалу до Міжнародного Виставкового Центру запустилиВ українській столиці запустили річковий трамвай річковий трамвай. Тривалість поїздки таким трамваєм складатиме 1,5 год. Транспорт курсує 4-5 разів на день і може перевозити до 120 пасажирів протягом одного рейсу. Вартість поїздки на облавку складає 50 грн в одну сторону, а в два боки ціна квитка становитиме 80 грн.

Додамо, що Дніпро обіцяють зробитиДніпро стане річковим хабом для України та Білорусі річковим хабом для України та Білорусі. Мета таких кроків: включення Дніпра до трансєвропейської портової мережі. Оскільки Україна виступила із заявкою про включення Дніпра до трансєвропейської транспортної мережі, то вона має право подавати до Єврокомісії запит на технічну допомогу з розвитку даного міжнародного транспортного коридору.