fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В українській столиці запустили річковий трамвай

V ukraїnśkij stolyci zapustyly ričkovyj tramvaj
Для акредитованих на Євробачення, чи з квитками на конкурс проїзд на кораблику безкоштовний.
Dlja akredytovanyh na Jevrobačennja, čy z kvytkamy na konkurs proїzd na korablyku bezkoštovnyj.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До Євробачення українська столиця готує не лише музичну сцену, але й відповідну туристичну інфраструктуру. Зокрема, йдеться про річкові пасажирські перевезення. У Києві від причалу Річкового вокзалу до Міжнародного Виставкового Центру курсує річковий трамвай. Тривалість поїздки таким трамваєм складатиме 1,5 години. На часі дізнатися більше про його розклад руху та тривалість, протягом якої можна буде скористатися новим річковим транспортом для туристів та мешканців столиці. Вартість і розклад руху, який матиме річковий трамвай. Транспорт курсує 4-5 разів на день і може перевозити до 120 пасажирів протягом одного рейсу. Вартість поїздки на облавку складає 50 грн в одну сторону, а в два боки ціна квитка становитиме 80 грн. Для акредитованих на Євробачення чи з квитками на конкурс проїзд на облавку річкового трамвая безкоштовний, зауважують представики міської влади. За словами мера міста, цей транспортний засіб курсуватиме й після завершення пісенного конкурсу. Це дасть змогу туристам та гостям столиці побачити Київ з Дніпра, кажуть представники міської влади. Нижче можна переглянути розклад руху нового річкового транспорту, який встановлено на початок сезону курсування суден в акваторії Дніпра. Час, що позначений зірочкою у розкладі, означає, що рух здійснюється при наявності достатньої кількості пасажирів, зазначають на сайті Міністерства інфраструктури України. Повний розклад надано у таблиці від транспортного відомства, наведеній нижче:
Реклама 👇 Замовити

До Євробачення українська столиця готує не лише музичну сцену, але й відповідну туристичну інфраструктуру. Зокрема, йдеться про річкові пасажирські перевезення. У Києві від причалу Річкового вокзалу до Міжнародного Виставкового Центру курсує річковий трамвай. Тривалість поїздки таким трамваєм складатиме 1,5 години. На часі дізнатися більше про його розклад руху та тривалість, протягом якої можна буде скористатися новим річковим транспортом для туристів та мешканців столиці.

Вартість і розклад руху, який матиме річковий трамвай

Транспорт курсує 4-5 разів на день і може перевозити до 120 пасажирів протягом одного рейсу. Вартість поїздки на облавку складає 50 грн в одну сторону, а в два боки ціна квитка становитиме 80 грн. Для акредитованих на Євробачення чи з квитками на конкурс проїзд на облавку річкового трамвая безкоштовний, зауважують представики міської влади. За словами мера міста, цей транспортний засіб курсуватиме й після завершення пісенного конкурсу. Це дасть змогу туристам та гостям столиці побачити Київ з Дніпра, кажуть представники міської влади.

Нижче можна переглянути розклад руху нового річкового транспорту, який встановлено на початок сезону курсування суден в акваторії Дніпра. Час, що позначений зірочкою у розкладі, означає, що рух здійснюється при наявності достатньої кількості пасажирів, зазначають на сайті Міністерства інфраструктури України. Повний розклад надано у таблиці від транспортного відомства, наведеній нижче:

В українській столиці запустили річковий трамвай

В українській столиці запустили річковий трамвай

В українській столиці запустили річковий трамвай

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: