Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В українській столиці запустили річковий трамвай

V ukraїnśkij stolyci zapustyly ričkovyj tramvaj

Для акредитованих на Євробачення, чи з квитками на конкурс проїзд на кораблику безкоштовний.
Dlja akredytovanyh na Jevrobačennja, čy z kvytkamy na konkurs proїzd na korablyku bezkoštovnyj.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві від причалу Річкового вокзалу до Міжнародного Виставкового Центру курсує річковий трамвай. Тривалість поїздки — 1,5 години. Вартість і розклад руху. Трамвайчик курсує 4-5 разів на день і може перевозити до 120 пасажирів. Вартість поїздки — 50 грн в одну сторону, а в два боки – 80 грн. Для акредитованих на Євробачення чи з квитками на конкурс проїзд на облавку річкового трамвая безкоштовний. За словами мера міста, трамвай курсуватиме й після завершення конкурсу. Нижче можна переглянути розклад руху. Час, що позначений зірочкою, означає, що рух здійснюється при наявності достатньої кількості пасажирів, зазначають на сайті Міністерства інфраструктури України.

У Києві від причалу Річкового вокзалу до Міжнародного Виставкового Центру курсує річковий трамвай. Тривалість поїздки — 1,5 години.

Вартість і розклад руху

Трамвайчик курсує 4-5 разів на день і може перевозити до 120 пасажирів. Вартість поїздки — 50 грн в одну сторону, а в два боки – 80 грн. Для акредитованих на Євробачення чи з квитками на конкурс проїзд на облавку річкового трамвая безкоштовний. За словами мера міста, трамвай курсуватиме й після завершення конкурсу.

Нижче можна переглянути розклад руху. Час, що позначений зірочкою, означає, що рух здійснюється при наявності достатньої кількості пасажирів, зазначають на сайті Міністерства інфраструктури України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: