Мешканців столиці кличуть на Велодень

Čytaty latynkoju
Мешканців столиці кличуть на Велодень

Фінішує Велодень у парку «Муромець» на Трухановому острові. 19 травня рух на цих вулицях буде обмежений. На часі дізнатися, де завтра можна буде побачити величезну колону велосипедистів.

Що у програмі столичного Велодня

Збір велоколон буде відбуватись у 9 районах Києва. Місце старту: Європейська площа о 10:00. Також учасників будуть формувати у тематичні колони:

  • дитячо-батьківські
  • костюмовані
  • колони на оригінальних велосипедах
  • корпоративні
  • загальна колона.

Серед розважальної програми: дитяча зона, батли на водяних пістолетах, антиперегони , лекторій з першої домедичної допомоги, дискусія про виклики велоінфраструктури. Дискусія відбуватиметься між громадськими організаціями «Асоціація велосипедистів Києва» та веловідділу Департаменту транспортної інфраструктури.

Додамо, що у Вінниці з’явитьсяУ Вінниці з’явиться система муніципального велопрокату система муніципального велопрокату. Поява міського велопрокату дасть змогу розвивати культуру використання цього екологічного транспорту. З 2011 року Вінниця почала займатися розвитком велосипедної інфраструктури. Станом на сьогодні в місті над Бугом облаштували вже 49 км велошляхів. Ця робота, за словами мера міста Сергія Моргунова, буде  продовжуватися, а завдяки новому проекту у Вінниці з’явиться ще один імпульс для свого розвитку як веломісто.

Розмір гранту: 180 тис. швейцарських франків. Вінниця стане одним з перших міст України, де впровадять міський громадський велопрокат. У місті вже 2018 року облаштують 15 точок, де можна буде взяти велосипед в оренду. На першому етапі – це буде 120 одиниць транспорту.