До проекту долучилися Києво-Могилянська бізнес-школа, Львівська бізнес-школа УКУ, Чернігівська, Херсонська, Харківська, Донецька, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська, Одеська, Івано-Франківська, Волинська, Хмельницька торгово-промислова палата, ГО «Рада молодих вчених» (м. Суми). курс освоює ледь не половина України.
Що відомо про проект та чому він корисний
Проект передбачає підготовку на базі інституцій-учасників тренерів з експорту до Канади та передачу їм матеріалів навчальної програми «Як експортувати до Канади», розробленої експертами проекту CUTIS. Тренери проходитимуть навчання за розробленою спільно з канадськими експертами методикою. Навчальна програма покриватиме всі аспекти процес експорту товарів та послуг до Канади, зокрема, пошук партнерів, проведення перемовин, логістику, регуляторні особливості, митне оформлення тощо. Заплановано, що пілотні курси проекту стартують вже наприкінці 2018 року. Контроль якості та сталість проекту в майбутньому забезпечуватиме Канадсько-українська торгова палата. програма міститиме секторальні модулі з експорту п’яти пріоритетних груп товарів та послуг – одягу, взуття, меблів, кондитерських виробів та IT-послуг.
Нагадаємо, що Канада виділяєКанада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі значну суму для України на підтримку угоди про вільну торгівлю. Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною.