Програмою візиту заплановано проведення Пленарного засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Серед питань порядку денного – можливі шляхи співпраці України та Кореї у сфері енергетики, у тому числі у відновлюваній.
Що представлять українські урядовці в Республіці Корея
Передбачається проведення Українсько-Корейського економічного форуму у Корейській асоціації міжнародної торгівлі. Очікується також виступ Сергія Савчука щодо досягнень України у розвитку сфери енергоефективності та «чистої» енергетики. Голова Агентства окреслить можливі взаємовигідні шляхи співпраці двох країн та представить потенційні проекти, які можуть зацікавити підприємців та інвесторів Республіки Корея. У рамках зазначеного форуму заплановано низку B2B-зустрічей із корейськими компаніями, які працюють у відновлюваній енергетиці та сфері енергоефективності.
Нагадаємо, що понад 60 українських «зелених проектів» шукаютьПонад 60 українських «зелених» проектів шукають інвесторів інвесторів. Збільшення кількості профінансованих «зелених» проектів дозволить швидше розвивати цей ринок, на якому зростатиме конкуренція, з’являтимуться нові гравці, активізується бізнес, збільшиться зайнятість населення. У масштабах держави проекти «зеленої» енергетики позитивно впливають на зміцнення економіки.
На сьогодні на карті опубліковано 131 «зелений» проект. З них 68 потенційних проектів – на суму €1,7 млрд. Серед зазначених проектів – 26 нових пропозицій, опублікованих із початку 2018 року. Частина з них готова до реалізації, має розроблений бізнес-план чи технічну документацію. Більшість проектів стосується встановлення сонячних станцій та переробки сміття для генерації енергії. Тому карта UAMAP – це цінне джерело інформації для інвесторів та міжнародних організацій про потреби регіонів у «зелених» проектах.