fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Понад 60 українських «зелених» проектів шукають інвесторів

Ponad 60 ukraїnśkyh «zelenyh» proektiv šukajuť investoriv

Держенергоефективності разом із GIZ, Всеукраїнською агенцією інвестицій та сталого розвитку та Українсько-данським енергетичним центром продовжує працювати над Інтерактивною інвестиційної картою з енергоефективності та відновлюваної енергетики України – UAMAP

Derženergoefektyvnosti razom iz GIZ, Vseukraїnśkoju agencijeju investycij ta stalogo rozvytku ta Ukraїnśko-danśkym energetyčnym centrom prodovžuje pracjuvaty nad Interaktyvnoju investycijnoї kartoju z energoefektyvnosti ta vidnovljuvanoї energetyky Ukraїny – UAMAP

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Збільшення кількості профінансованих зелених проектів дозволить швидше розвивати цей ринок, на якому зростатиме конкуренція, з’являтимуться нові гравці, активізується бізнес, збільшиться зайнятість населення. У масштабах держави проекти зеленої енергетики позитивно впливають на зміцнення економіки. Яка загальна сума проектів . На сьогодні на карті опубліковано 131 зелений проект. З них 68 потенційних проектів – на суму €1,7 млрд. Серед зазначених проектів – 26 нових пропозицій, опублікованих із початку 2018 року. Частина з них готова до реалізації, має розроблений бізнес-план чи технічну документацію. Більшість проектів стосується встановлення сонячних станцій та переробки сміття для генерації енергії. Тому карта UAMAP – це цінне джерело інформації для інвесторів та міжнародних організацій про потреби регіонів у зелених проектах. Нагадаємо, що Україна отримає €16,4 млн на енергоефективність. Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазиль Худак зауважив, що перша угода укладається на €10 млн і стосується освітньої сфери в Україні. Інша угода стосується систем теплопостачання у місті Кривий Ріг. Місто отримає для встановлення лічильників на рівні споживачів та для сприяння зміни в поведінці споживачів. Допомога буде використана для оновлення навчальних закладів, будуть модернізовані фасади, вентиляційні системи, опалення та освітлення. Важливо зазначити, що ця допомога надається у формі гранту на €10 млн. Це частина від більшого фінансування, від близько €120 млн, які виділили на модернізацію енергоефективності в Україні.  Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології Е5Р – багатосторонній донорський фонд, створений під час головування Швеції у Європейському Союзі у 2009 році з метою заохочення інвестицій у сфері енергоефективності та екологічних проектів у країнах східного партнерства. На сьогодні ресурси Е5Р досягають €170 млн, з цієї суми 110 мільйонів передбачені як грантова підтримка для України.
Реклама 👇 Замовити

Збільшення кількості профінансованих «зелених» проектів дозволить швидше розвивати цей ринок, на якому зростатиме конкуренція, з’являтимуться нові гравці, активізується бізнес, збільшиться зайнятість населення. У масштабах держави проекти «зеленої» енергетики позитивно впливають на зміцнення економіки.

Яка загальна сума проектів 

На сьогодні на карті опубліковано 131 «зелений» проект. З них 68 потенційних проектів – на суму €1,7 млрд. Серед зазначених проектів – 26 нових пропозицій, опублікованих із початку 2018 року. Частина з них готова до реалізації, має розроблений бізнес-план чи технічну документацію. Більшість проектів стосується встановлення сонячних станцій та переробки сміття для генерації енергії. Тому карта UAMAP – це цінне джерело інформації для інвесторів та міжнародних організацій про потреби регіонів у «зелених» проектах.

Нагадаємо, що Україна отримає Понад 60 українських «зелених» проектів шукають інвесторів 1Україна отримає €16,4 млн на енергоефективність€16,4 млн на енергоефективність. Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазиль Худак зауважив, що перша угода укладається на €10 млн і стосується освітньої сфери в Україні. Інша угода стосується систем теплопостачання у місті Кривий Ріг. Місто отримає для встановлення лічильників на рівні споживачів та для сприяння зміни в поведінці споживачів.

Допомога буде використана для оновлення навчальних закладів, будуть модернізовані фасади, вентиляційні системи, опалення та освітлення. Важливо зазначити, що ця допомога надається у формі гранту на €10 млн. Це частина від більшого фінансування, від близько €120 млн, які виділили на модернізацію енергоефективності в Україні.  Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології «Е5Р» – багатосторонній донорський фонд, створений під час головування Швеції у Європейському Союзі у 2009 році з метою заохочення інвестицій у сфері енергоефективності та екологічних проектів у країнах східного партнерства. На сьогодні ресурси «Е5Р» досягають €170 млн, з цієї суми 110 мільйонів передбачені як грантова підтримка для України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: