Якими технологічними новинками обладнають тролейбуси
Для забезпечення можливості руху тролейбуса без під’єднання до контактної мережі тролейбуси обладнані літій-іонними батареями. Дальність автономного ходу від однієї зарядки акумуляторів залежить від кількості встановлених акумуляторів. Літій-іонні акумулятори в конструкції тролейбуса дають можливість вийти за межі контактної мережі, доходити до найвіддаленіших районів і долати невеликі перешкоди, не створюючи затори на міських магістралях. Такі тролейбуси можуть стати ідеальним рішенням для віддалених, спальних, районів міста і навіть найближчого передмістя. Використання подібного виду транспорту значно заощадить витрати на інфраструктуру, так як зведення електричної контактної мережі повсюдно буде не обов’язковим. Автономний хід дає можливість об’єднати декілька тролейбусних маршрутів в один.
Нагадаємо, що «Богдан» випускатиме«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів корпуси для французьких електробусів. У рамках першого контракту український виробник поставить для французьких Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. «Богдан» розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому. Тролейбуси «Богдан» – єдині серед українських тролейбусів, сертифіковані у ЄС.
Компанія Bluebus, яка входить до групи Bolloré, є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У виробництві транспорту вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища. 12-метровий Bluebus впускається з кінця 2015 року. Це екологічний автобус, який вміщує 100 пасажирів і має автономний хід від 180 до 250 км.