fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів

«Bogdan» vypuskatyme korpusy dlja francuźkyh elektrobusiv
Українська корпорація «Богдан» вироблятиме кузова для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони підписали відповідний контракт. Про це повідомляє прес-служба «Богдану»
Ukraїnśka korporacija «Bogdan» vyrobljatyme kuzova dlja elektryčnyh avtobusiv francuźkoї kompaniї Bluebus. Storony pidpysaly vidpovidnyj kontrakt. Pro ce povidomljaje pres-služba «Bogdanu»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У рамках першого контракту український виробник поставить для французьких Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. Богдан розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому. Що відомо про співпрацю із французькими партнерами. Як відзначають у прес-службі, тролейбуси Богдан – єдині серед українських тролейбусів, сертифіковані у ЄС. Компанія Bluebus, яка входить до групи Bolloré, є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У виробництві транспорту вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища. 12-метровий Bluebus впускається з кінця 2015 року. Це екологічний автобус, який вміщує 100 пасажирів і має автономний хід від 180 до 250 км. У корпорації наголосили, що контракт є проривом Богдана на ринок Західної Європи. Доти вони співпрацювали з країнами Східної Європи, зокрема, Польщею та Чехією. Але відтепер поле діяльності розповсюдиться і на країни Західної Європи. Додамо, що в Україні випускатимуть газові Богдани. Богдан А22115 – це міський автобус з низьким майданчиком в задній частині.  Він працює на метані, тому рівень його викидів в атмосферу мінімальний в порівнянні з дизельними двигунами. Для потреб пасажирів на інвалідних візках встановлений трап для заїзду, а в передній частині автобуса обладнані спеціальні місця для людей з обмеженими можливостями. Для зручності людей з вадами зору та слуху автобус додатково оснащений аудіо та відео пристроями. В новому Богдані можна встановити відкидні сидіння на задньому майданчику. Завершальні роботи були проведені спільно з фахівцями індійської компанії Ashok Leyland.
Реклама 👇 Замовити

У рамках першого контракту український виробник поставить для французьких Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. «Богдан» розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому.

Що відомо про співпрацю із французькими партнерами

Як відзначають у прес-службі, тролейбуси «Богдан» – єдині серед українських тролейбусів, сертифіковані у ЄС. Компанія Bluebus, яка входить до групи Bolloré, є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У виробництві транспорту вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища. 12-метровий Bluebus впускається з кінця 2015 року. Це екологічний автобус, який вміщує 100 пасажирів і має автономний хід від 180 до 250 км.

У корпорації наголосили, що контракт є проривом «Богдана» на ринок Західної Європи. Доти вони співпрацювали з країнами Східної Європи, зокрема, Польщею та Чехією. Але відтепер поле діяльності розповсюдиться і на країни Західної Європи.

Додамо, що в Україні випускатимуть«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів 1В Україні випускатимуть газовий автобус «Богдан» газові «Богдани». «Богдан А22115» – це міський автобус з низьким майданчиком в задній частині.  Він працює на метані, тому рівень його викидів в атмосферу мінімальний в порівнянні з дизельними двигунами.

Для потреб пасажирів на інвалідних візках встановлений трап для заїзду, а в передній частині автобуса обладнані спеціальні місця для людей з обмеженими можливостями. Для зручності людей з вадами зору та слуху автобус додатково оснащений аудіо та відео пристроями. В новому «Богдані» можна встановити відкидні сидіння на задньому майданчику. Завершальні роботи були проведені спільно з фахівцями індійської компанії Ashok Leyland.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: