В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження.
Хто може отримати фінансову підтримку
Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини. Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті. Також вони візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року. Учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року.
Нагадаємо, що нещодавно оголосилиОголошено конкурс для українських та австрійських науковців і дослідників конкурс для українських та австрійських дослідників. Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів:
- Фізика високих енергій;
- Екологія;
- Біотехнологія;
- Інформаційні та комунікаційні технології;
- Нанофізика та нанотехнології;
- Сучасні аспекти в гуманітарних науках.
Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься. Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: науковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам.