fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оголошено конкурс для українських та австрійських науковців і дослідників

Ogološeno konkurs dlja ukraїnśkyh ta avstrijśkyh naukovciv i doslidnykiv
З  2 квітня до 31 травня 2018 року Міністерство освіти і науки України, Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія та Австрійське Агентство міжнародного співробітництва в галузі освіти та досліджень оголошують конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проектів на період 2019-2020 років
Z  2 kvitnja do 31 travnja 2018 roku Ministerstvo osvity i nauky Ukraїny, Federaľne Ministerstvo nauky, doslidžeń i ekonomiky Respubliky Avstrija ta Avstrijśke Agentstvo mižnarodnogo spivrobitnyctva v galuzi osvity ta doslidžeń ogološujuť konkurs spiľnyh ukraїnśko-avstrijśkyh naukovo-doslidnyh proektiv na period 2019-2020 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Які теми досліджень . До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів: Фізика високих енергій; Екологія; Біотехнологія; Інформаційні та комунікаційні технології; Нанофізика та нанотехнології; Сучасні аспекти в гуманітарних науках. Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься. Крім наукової відповідності, основними критеріями оцінки є такі: наукова цінність проекту; взаємодоповнюваність дослідницьких груп; перспективність співпраці. Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: еауковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам. Нагадаємо, що стартував конкурс для журналістів, які пишуть на тему децентралізації в Україні. Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні та ГO Інтерньюз-Україна. Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми:
Реклама 👇 Замовити

Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Які теми досліджень 

До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів:

  • Фізика високих енергій;
  • Екологія;
  • Біотехнологія;
  • Інформаційні та комунікаційні технології;
  • Нанофізика та нанотехнології;
  • Сучасні аспекти в гуманітарних науках.

Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься.

Крім наукової відповідності, основними критеріями оцінки є такі:

  • наукова цінність проекту;
  • взаємодоповнюваність дослідницьких груп;
  • перспективність співпраці.

Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: еауковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам.

Нагадаємо, що стартувавОголошено конкурс для українських та австрійських науковців і дослідників 1Стартував конкурс для журналістів на тему децентралізації конкурс для журналістів, які пишуть на тему децентралізації в Україні. Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна». Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: