Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.
Які теми досліджень
До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів:
- Фізика високих енергій;
- Екологія;
- Біотехнологія;
- Інформаційні та комунікаційні технології;
- Нанофізика та нанотехнології;
- Сучасні аспекти в гуманітарних науках.
Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься.
Крім наукової відповідності, основними критеріями оцінки є такі:
- наукова цінність проекту;
- взаємодоповнюваність дослідницьких груп;
- перспективність співпраці.
Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: еауковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам.
Нагадаємо, що стартувавСтартував конкурс для журналістів на тему децентралізації конкурс для журналістів, які пишуть на тему децентралізації в Україні. Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна». Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми: