fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартував конкурс для журналістів на тему децентралізації

Startuvav konkurs dlja žurnalistiv na temu decentralizaciї
Мета конкурсу – підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального рівня, що спонукатимуть до висвітлення процесу децентралізації в Україні
Meta konkursu – pidvyščyty riveń obiznanosti ljudej pro reformu ta uriznomanitnyty motyvacijni resursy dlja žurnalistiv regionaľnogo rivnja, ščo sponukatymuť do vysvitlennja procesu decentralizaciї v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні та ГO Інтерньюз-Україна. Коли дедлайн подачі заявок. Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.  До участі у конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття (в друкованому ЗМІ), радіоматеріал, відеоматеріал. Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми: Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування; Добровільне об’єднання територіальних громад; Співробітництво територіальних громад; Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку; Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад; Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям. У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:  І премія – 20 000 грн,  ІІ премія – 15 000 грн,  ІІІ премія – 10 000 грн. Отримати форму заявки можна за посиланням.  Нагадаємо, що Національна Академія Наук оголосила конкурс на проведення спільних міжнародних досліджень. Висвітлення ваших досліджень (Enlighten Your Research, EYR) – це програма, що надає підтримку використанню ресурсів комп’ютерних мереж для сприяння міжнародній співпраці в проведенні спільних досліджень. Для отримання додаткових переваг при використанні цього ресурсу і для розширення науковцями меж співпраці з іншими країнами програма підтримує національні науково-дослідницькі й освітні мережі.
Реклама 👇 Замовити

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна».

Коли дедлайн подачі заявок

Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.  До участі у конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

 • онлайн-публікація,
 • стаття (в друкованому ЗМІ),
 • радіоматеріал,
 • відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми:

 • Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування;
 • Добровільне об’єднання територіальних громад;
 • Співробітництво територіальних громад;
 • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку;
 • Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад;
 • Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

 •  І премія – 20 000 грн,
 •  ІІ премія – 15 000 грн,
 •  ІІІ премія – 10 000 грн.

Отримати форму заявки можна за посиланням. 

Нагадаємо, що Національна Академія Наук оголосилаСтартував конкурс для журналістів на тему децентралізації 1НАН оголосила конкурс на проведення спільних міжнародних досліджень конкурс на проведення спільних міжнародних досліджень. «Висвітлення ваших досліджень» (Enlighten Your Research, EYR) – це програма, що надає підтримку використанню ресурсів комп’ютерних мереж для сприяння міжнародній співпраці в проведенні спільних досліджень. Для отримання додаткових переваг при використанні цього ресурсу і для розширення науковцями меж співпраці з іншими країнами програма підтримує національні науково-дослідницькі й освітні мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: