fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартував конкурс для журналістів на тему децентралізації

Startuvav konkurs dlja žurnalistiv na temu decentralizaciї

Мета конкурсу – підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального рівня, що спонукатимуть до висвітлення процесу децентралізації в Україні
Meta konkursu – pidvyščyty riveń obiznanosti ljudej pro reformu ta uriznomanitnyty motyvacijni resursy dlja žurnalistiv regionaľnogo rivnja, ščo sponukatymuť do vysvitlennja procesu decentralizaciї v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні та ГO Інтерньюз-Україна. Коли дедлайн подачі заявок. Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.  До участі у конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття (в друкованому ЗМІ), радіоматеріал, відеоматеріал. Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми: Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування; Добровільне об’єднання територіальних громад; Співробітництво територіальних громад; Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку; Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад; Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям. У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:  І премія – 20 000 грн,  ІІ премія – 15 000 грн,  ІІІ премія – 10 000 грн. Отримати форму заявки можна за посиланням.  Нагадаємо, що Національна Академія Наук оголосила конкурс на проведення спільних міжнародних досліджень. Висвітлення ваших досліджень (Enlighten Your Research, EYR) – це програма, що надає підтримку використанню ресурсів комп’ютерних мереж для сприяння міжнародній співпраці в проведенні спільних досліджень. Для отримання додаткових переваг при використанні цього ресурсу і для розширення науковцями меж співпраці з іншими країнами програма підтримує національні науково-дослідницькі й освітні мережі.
Реклама 👇 Замовити

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна».

Коли дедлайн подачі заявок

Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.  До участі у конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

 • онлайн-публікація,
 • стаття (в друкованому ЗМІ),
 • радіоматеріал,
 • відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року. Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року. Пріоритетними на конкурсі будуть такі теми:

 • Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування;
 • Добровільне об’єднання територіальних громад;
 • Співробітництво територіальних громад;
 • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку;
 • Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад;
 • Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

 •  І премія – 20 000 грн,
 •  ІІ премія – 15 000 грн,
 •  ІІІ премія – 10 000 грн.

Отримати форму заявки можна за посиланням. 

Нагадаємо, що Національна Академія Наук оголосила конкурс на проведення спільних міжнародних досліджень. «Висвітлення ваших досліджень» (Enlighten Your Research, EYR) – це програма, що надає підтримку використанню ресурсів комп’ютерних мереж для сприяння міжнародній співпраці в проведенні спільних досліджень. Для отримання додаткових переваг при використанні цього ресурсу і для розширення науковцями меж співпраці з іншими країнами програма підтримує національні науково-дослідницькі й освітні мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: