За 2,5-місяці слухачі програми вивчать основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, напишуть бізнес-план і презентують його перед журі. Так оберуть три найкращі проекти іж ветеранів АТО, що отримують мікрофінансування.
Що відомо про програму
Загалом програмою зацікавилось більш ніж 150 ветеранів, з яких після проведення анкетування та співбесід відібрали до участі 33 учасника та учасниці, що мають ідеї та найбільшу мотивацію до навчання. Двоє з них не є ветеранами АТО: Роман Ліндов брав участь у Майдані, де отримав поранення. Ірина Постова займалася волонтерською діяльностю. У вимогах до учасників немає вищої освіті, досвіду роботи у відповідній сфері чи наявності капіталу для початку бізнесу. Головне – це прагнення працювати над своїм проектом та ніколи не зупинятися у саморозвитку.
Учасниками програми вже є:
Олександр Саричев, навідник танка Т-64, після Майдану пішов служити на Схід, повернувся з АТО у 2016 році . З того часу займається вантажними перевезеннями та хоче розширити цей бізнес.
Роман Ліндов, учасник Майдану, отримав поранення 18 лютого, після чого декілька місяців знаходився на лікуванні у військовому госпіталі міста Кобленц, учасник “Ігри героїв”. Його мрія – організовувати бюджетні туристичні поїздки, щоб кожен міг побачити світ.
Дар’я Рудик, військова лікарка, під час служби вона робила фронтові замальовки, які потім втілилися у проект «13. Аудіострічка бойових думок». Дар’я цікавиться питаннями екології і хотіла б виробляти столові прибори з натуральних матеріалів, що швидко розкладаються і не забруднюють навколишнє середовище.
Олексій Соколовський, помічник кулеметника 93-ї механізованої бригади, у першому серйозному бою отримав поранення, після якого лікувався декілька років. Зараз у вільний час займається меблярством, хоче мати свою мебельну справу.
Роман Набожняк, старший солдат, служив у одному з окремих розвідувальних батальйонів. На Донбасі пробув 14 місяців, 10 з яких – на лінії зіткнення. Після повернення Роман разом із дружиною заснували бренд Veterano Brownie.
Аби взяти участь у програмі, варто заповнити анкету.
Нагадаємо, що дослідник із Норвегії навчавДослідник із Норвегії навчає українських студентів соцпідприємництву українських студентів соціальному підприємництву.