fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дослідник із Норвегії навчає українських студентів соцпідприємництву

Doslidnyk iz Norvegiї navčaje ukraїnśkyh studentiv socpidpryjemnyctvu
До 23 лютого на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця йтимуть лекції щодо підприємництва. Їх читає засновник «Школи соціального підприємця IBS» Ян-Урбан Сандала із Норвегії  
Do 23 ljutogo na bazi Harkivśkogo nacionaľnogo ekonomičnogo universytetu im. Semena Kuznecja jtymuť lekciї ščodo pidpryjemnyctva. Їh čytaje zasnovnyk «Školy sociaľnogo pidpryjemcja IBS» Jan-Urban Sandala iz Norvegiї  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лекції із розвитку проектів у сфері соціального підприємництва зацікавлять студентів і викладачів менеджерських, гуманітарних та соціальних спеціальностей, переконані представники організатора. Для українських студентів заняття проходять безкоштовно, повідомляють організатори. Що відомо про лекції та лектора. Лекції щодо соціального підприємництва у цьому проектів проводяться англійською мовою. Курс поділений на 3 дисципліни: Соціальне підприємництво — надає комплекс знань щодо цієї сфери та організації проектів, Інноваційний менеджмент — для тих, кого цікавить соцпідприємництво в розрізі можливих інновацій, Сервісний менеджмент — для тих, хто цікавиться управлінням у сфері послуг. Для того, щоби отримати сертифікат про проходження курсу, усі учасники мають успішно скласти письмовий та усний іспит в кінці курсу. Захід реалізується у межах Угоди про співпрацю та спільну підготовку здобувачів ступеня доктора філософії. Наразі серед слухачів цих лекцій 44 особи – студенти, викладачі вишів та аспіранти українських вишів. Доктор Ян-Урбан Сандала проводить незалежні міжнародні наукові дослідження. Він також викладає курси, засновані на інноваційній педагогіці. У його викладацькій практиці загалом налічується понад 35 курсів в області інновацій, соціального підприємництва. Є в нього також курси з економічної історії та гуманістичних дисциплін. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські студенти стажуватимуться на ІТ-виробництві однієї з великих технологічних компаній. Про співпрацю у сфері ІТ домовились проректор Львівського політеху Роман Корж та керівник відділу адміністрування заводу LG Electronics Крістіан Карч.
Реклама 👇 Замовити

Лекції із розвитку проектів у сфері соціального підприємництва зацікавлять студентів і викладачів менеджерських, гуманітарних та соціальних спеціальностей, переконані представники організатора. Для українських студентів заняття проходять безкоштовно, повідомляють організатори.

Що відомо про лекції та лектора

Лекції щодо соціального підприємництва у цьому проектів проводяться англійською мовою. Курс поділений на 3 дисципліни:

  • «Соціальне підприємництво» — надає комплекс знань щодо цієї сфери та організації проектів,
  • «Інноваційний менеджмент» — для тих, кого цікавить соцпідприємництво в розрізі можливих інновацій,
  • «Сервісний менеджмент» — для тих, хто цікавиться управлінням у сфері послуг.

Для того, щоби отримати сертифікат про проходження курсу, усі учасники мають успішно скласти письмовий та усний іспит в кінці курсу. Захід реалізується у межах Угоди про співпрацю та спільну підготовку здобувачів ступеня доктора філософії. Наразі серед слухачів цих лекцій 44 особи – студенти, викладачі вишів та аспіранти українських вишів.

Доктор Ян-Урбан Сандала проводить незалежні міжнародні наукові дослідження. Він також викладає курси, засновані на інноваційній педагогіці. У його викладацькій практиці загалом налічується понад 35 курсів в області інновацій, соціального підприємництва. Є в нього також курси з економічної історії та гуманістичних дисциплін.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські студенти стажуватимутьсяДослідник із Норвегії навчає українських студентів соцпідприємництву 1Українські студенти стажуватимуться на ІТ-виробництві на ІТ-виробництві однієї з великих технологічних компаній. Про співпрацю у сфері ІТ домовились проректор Львівського політеху Роман Корж та керівник відділу адміністрування заводу LG Electronics Крістіан Карч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: