Український стартап допоможе виявити проблеми з сітківкою ока

Čytaty latynkoju
Український стартап допоможе виявити проблеми з сітківкою ока

Співзасновники стартапу — CEO Андрій Куропятник, раніше працював в «Райффайзен Банк Аваль» та Ciklum, директор з медичних питань, лікар-офтальмолог з 15-річним стажем Марія Знаменська і CTO Антон Величко. За словами CEO проекту Анндрія Куропятника, попередні роботи по ньому велися ще в 2016 році, але сам Altris.ai був запущений у квітні 2017 року.

Як саме працює Altris.ai

Зараз, за словами команди, вже завершена розробка MVP двох основних сервісів — веб-платформи і мобільного застосування. Працюють вони так. У випадку з сайтом, користувач може завантажити туди скан сітківки і отримати опис діагнозу з певним рівнем достовірності. У мобільному додатку користувач може навести камеру смартфона на скан сітківки на моніторі (або на папері) і отримати діагноз. Веб-рішення поки працює краще. Зараз команда Altris.ai також працює над додатком для Microsoft HoloLens.

Наші алгоритми визначають нормальний стан сітківки (Normal Retina) і ще кілька захворювань (Dry AMD, Drusen and Dry AMD Geograpic Atrophy) із середньою акуратністю більше 96%. Поділ між «норма» і «патологія» — вище 98%. В цілому наш алгоритм розроблений для визначення стадій глаукоми, вікової макуло-дистрофії і діабетичної ретинопатії.

Андрій Куропятник, CEO Altris.ai

До кінця березня технологічний проект планує запустити демо веб-платформи, щоб лікарі могли випробувати продукт. Також Altris.ai планує розширювати базу на основі даних офтальмологічного діагностичного центру, дозакупити діагностичне обладнання. За словами засновників, стартап уклав партнерство з The Univercity of Chicago Medicine, Department of Ophthalmology and Visual Science для спільних передклінічних випробувань.

Наразі проект розвивається на власні кошти засновників — в нього вклали близько $500 тис. У травні-червні розраховують залучити інвестиції (seed-раунд), ведуть перемовини з інвесторами. Команда вважає, що цей сервіс може зацікавити не тільки лікарів, а й виробників діагностичного обладнання, офтальмологічні клініки. Також Altris.ai готується пройти сертифікацію в FDA і вийти на ринок США.

Нагадаємо, раніше наш колумніст юрисконсульт Олександр Гарбар розповідавЯк юридично оформити стартап, аби не втратити гроші про те, як юридично оформити стартап, аби не втратити гроші. Думаєте, для того щоб IT-стартап коштував мільйон доларів достатньо лише крутої ідеї? Насправді цього буде замало для успіху вашого проекту. Є ще сторона. про яку рідше задумуються учасники стартапу, це — юридичне оформлення власної ідеї.