Незвичний фломастер з Києва зібрав $23 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Незвичний фломастер з Києва зібрав $23 тис на Kickstarter

Київський стартап Picolor стане у нагоді не лише художникам, скетчерам та творчим особистостям, а навіть тим, хто створює презентації, діаграми чи підбирає палітру для дизайну меблів, тюнінгу автомобілів чи інших подібних завдань. Пристрій має цифрову складову, однак змішувати кольори та експериментувати з палітрами можна офлайн, а не онлайн. На часі дізнатися більше про цю розробку та її успіхни на платформі Kickstarter.

Що варто знати про новий хіт на Kickstarter

За словами команди розробників, міксер кольорів Picolor здатний змішувати понад 1 млн відтінків. Від початку команда мала на меті зібрати на випуск фломастера $20 тис. Однак це сталося не за 35 днів, а лише за 5. Тож іще місяць можна підтримувати українську команду. Станом на 12 березня 2018 року бажаючі придбати Picolor інвестували в розробку понад $23 тис і надходження коштів триває.

Ґаджет створює кольори, для цього потрібний вам колір та відтінок слід обрати у мобільному додатку. Спеціальний міксер на основі RGB-картриджів створить рідкий концентрат. Далі його слід залити до маркера. Готовий концентрат із фломастера можна змішувати із іншими фарбами чи лакофарбовими основами. Український стартап сподобався не лише бекерам популярної платформи колективного фінансування. Команда Kickstarter включила проект до розділу «Projects we love». Вартість новинки складає від $149, а підтримати проект можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиЦьогоріч 12 українських стартапів на Kickstarter залучили понад $50 тис кожен про успіхи щонайменше 12 українських стартапів на платформі колективного фінансування. Кожен із цих проектів залучив щонайменше по $50 тис для реалізації своїх ідей.