Команда інженерів та операторів дронів Intel тренувалася у Німеччині та Фінляндії в умовах зимових температур, аби підготувати техніку та відповідне програмне забезпечення належним чином. Крім того, аби не ризикувати можливим збоєм у роботі програм чи синхронності виконання трюків, які створюють панорами в нічному небі, все було виконано та записано не наживо на локації відкриття Олімпіади, а за декілька годин до того. Відео розповідає про те, як готували, знімали та ставили усі трюки із використанням квадрокоптерів.
Як виглядав олімпійський танок дронів
Загалом у цій події було задіяно понад 1,2 тис безпілотних апаратів компанії. Також було створене спеціалізоване програмне забезпечення та команда операторів із ноутбуками для запуску та відстеження напрямків і траекторій руху апаратів. Раніше ми розповідали вам про технологіїНайтехнологічніша Олімпіада — 8 інновацій, які показує Південна Корея, котрі використовуються на XXIII Зимовій Олімпіаді. Низка технологій наступного рівня вже почали свою роботу із відкриттям змагань. Країна з 50 млн населення є домівкою для таких гігантів, як LG, Samsung та Hyundai. Міністерство науки Південної Кореї, телеком-гіганти та футурологи об’єдналися з місцевими компаніями. Все це зроблено, аби запустити Олімпіаду рівня, який ще ніколи не спостерігався на спортивних змаганнях.
Компанія KT у партнерстві з Intel та за підтримки уряду Південної Кореї використовуватиме ігри в якості тестового майданчика для 5G. Комерційна експлуатація 5G тут запланована на 2021 рік. «Завдяки демонстраціям мережевої технології 5G в Пхенчхані ми будемо готові до офіційного комерційного запуску,» — підтвердив цю інформацію у своєму виступі голова КТ Хванг Чанг-гю.