В Україні запускають технологію ідентифікації через смартфон

Čytaty latynkoju
В Україні запускають технологію ідентифікації через смартфон

Аби скористатися новою технологією через смартфон, потрібно взяти паспорт та ідентифікаційний код. Далі слід звернутися до офісу свого оператора мобільного зв’язку та оформити SIM-карту. Видачу таких карток контрактним клієнтам уже почали у «Київстарі». До середини 2018 року оформлятимуть таку послугу мобільної ідентифікації також у телеком-компаніях «Vodafone Україна» та Lifecell.

Як працює нова послуга

Mobile ID надає можливість за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію особи. Власник такого інедтифікатора також може використовувати її електронно-цифровий підпис для доступу до електронних послуг і документообігу. Для цього сервісу потрiбнi звичайний мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта, що забезпечує підтримку функції криптографічного захисту інформації. Після отримання нової SIM-карти з індивідуальним цифровим підписом вже одразу можна активувати таку можливість. Після отримання нової картки на мобільний телефон буде надходити службове SMS. Таке повідомлення ініціює у телефоні процедуру накладання електронного цифрового підпису. У службовому SMS міститься унікальний код документа, який підписує користувач. Потім користувач вводить пін-код доступу до SIM-картки. Після цього вводить пін-код особистого ключа й отримує послугу за наданим підписом.

Нагадаємо, що білоруси раніше запустилиБілоруси запустили технологію розпізнавання мови жестів зі смартфону технологію розпізнавання мови жестів для смартфону. Розпізнавання жестів ґрунтується на класичній математиці, а також нейромережах, машинному та глибинному навчанні. Основним фокусом буде використання напрацювань у доповненій та змішаній реальності. Остаточні плани розробники обіцяли повідомити згодом.