Український Дім у Давосі транслюватиме Форум у Facebook

Čytaty latynkoju
Український Дім у Давосі транслюватиме Форум у Facebook

Тематичні дискусійні панелі у Давосі будуть транслюватися на Facebook-сторінці Українського Дому.

Які дискусії у Давосі транслюватимуть наживо

24 січня о 18:00 за київським часом, в рамках Українського Дому в Давосі, який працюватиме під час Всесвітнього економічного форуму, відбудеться дискусійна панель «DataScience: Забезпечуючи контроль людини над даними». Під час цього заходу українські та міжнародні експерти обговорять проблеми розвитку штучного інтелекту та потенціал України у якості світового центру з Data Science.

Головні теми обговорення

  • Як розвиток технологій, які засновані на Data Science, впливає на вимоги до технічних фахівців?
  • Чи станемо ми свідками гострої конкуренції між штучним інтелектом та людиною?
  • Що потрібно зробити для того, щоб підприємства та уряди мали достатні професійні кадрові можливості для роботи з даними?

Серед учасників — Фаедра Крусос, Chief Innovation Officer, Libra Group; Алекс Фрідлянд, керуючий директор з питань приватного капіталу Soros Fund Management; Борис Працюк, Head of R&D,Ciklum; Олексій Скрипник, народний депутат України; засновник ELEKS.

Виконавчий директор Асоціації «ІТ України» Олександр Кубраков підкреслив, що цінність і потенціал українського IT-сектору полягають не лише у розвитку економіки України, але й у вирішенні глобальних технологічних викликів, які зараз постають перед усіма нами. Про це й говоритимуть під час панельної дискусії.

Український Дім працюватиме з 22 по 26 січня 2018 року. Організатором проекту виступає Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCAУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі) в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund та Фондом Віктора Пінчука.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в рамках Давосського форуму буде обговорюватисяНа форумі у Давосі українці дискутуватимуть про технології в суспільстві вплив технологій на громадянські активності в Україні.